YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'den güldüren seçim afişi
AK Parti Hükümetinin 2012 yılında kaldırdığı üniversite harçlarından habersiz olan CHP’li Doğan Şafak, seçim bölgesindeki bilboardları, “Üniversite öğrencilerinin harçlarını biz kaldıracağız” yazılı afişlerle donattı.
CHP'den güldüren seçim afişi
17 Mayıs 2015 / 14:35 Güncelleme: 17 Mayıs 2015 / 14:37

Niğdeli vatandaşlar, “CHP ülkede olup bitenden işte bu kadar habersiz. Milletin aklıyla alay ediyorlar” diye tepki gösterdi

AK Parti’nin karşısında girdiği tüm seçimleri kaybeden CHP, oy oranını artırmak için ilginç yöntemlere başvuruyor. 7 Haziran genel seçimlerine kısa bir süre kala CHP Niğde Milletvekili ve Niğde 1. sıra milletvekili adayı Doğan Şafak’ın bilboardlara astırdığı seçim afişleri, alay konusu oldu. CHP’li Doğan Şafak’ın “Üniversite Öğrencilerinin Harçlarını Biz Kaldıracağız” yazılı afişi, bu kadarına da pes dedirtti.

Uyan da balığa gidelim

CHP milletten kopuk

CHP’li Doğan Şafak’ın afişlerinin bulunduğu caddelerde AK Parti’nin “Artık Üniversite harcı ödemiyorum, onlar konuşur AK Parti Yapar” reklamın yer alması da dikkat çekti. Niğde caddelerinde CHP’li Şafak’ın bu reklamını gören vatandaşlar, Doğan Şafak’ın söz konusu afişle gündemi 3 yıl geriden takip ettiğini, iktidar hayali kuran bir partinin ülkedeki gelişmelerden ne kadar kopuk olduğunun ortaya çıktığını belirttiler.

Olup bitenden habersiz

Konuyla ilgili gazetemize konuşan AK Parti Niğde Milletvekili adayı Erdoğan Özegen, CHP’nin milletin aklıyla dalga geçtiğini belirterek, “Milletten ne kadar kopuk olduklarını görüyoruz. Milletin vekâletine talip olanların, memlekette olup bitenlere haberdar olmayışı, acı ve vahimdir. Bu, milleti ne kadar temsil ettiklerinin somut bir göstergesidir” diye konuştu.

 

AKİT

Alay
 // Abdullah
Halktan kopuk oldukları malum fakat akparti'nin de insanların aklıyla dalga geçtiğinin haberini yapmışsınız aslında....
23 Ekim 2017 Pazartesi 00:22
Kamil
 // Kamil
1 milyon kişiyi 1. Öğretim kontenjanına yerleştiremezsin ne demek 1. Öğretimi kazansınlar o2. Öğretimde ister istemez okuyanlar olacak. ...
18 Mayıs 2015 Pazartesi 18:34
 // mustafa
eğitim işleri tamamen ücretsiz olmali.
muhalefet bu konularda muhalefet yapsa çok daha fazla başarılı olurlar.
mesela %1 oy orani artar. bir de vaadleri tutacaklarına güven verseler o zaman %10 oy artırırlar ....
17 Mayıs 2015 21:34
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler