YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'den çok gizli görüşme! AK Parti'yi destekleyen isimlerle...
Kılıçdaroğlu, Doğu ve Güneydoğu'ya yatırım yapan ve Ak Partiyi destekleyen 8 iş adamıyla görüştü. İş adamlarının isimleri sır gibi saklandı.
CHP'den çok gizli görüşme! AK Parti'yi destekleyen isimlerle...
26 Mart 2015 / 07:16 Güncelleme: 26 Mart 2015 / 08:33

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki akşam sürpriz bir biçimde ağırlıklı olarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da iş yapan 8 ünlü iş adamıyla bir araya geldi. Bir otelde düzenlenen yemeğin katılımcıları “sır” gibi saklanırken, iş adamlarının, “Önceki seçimlerde, AK Parti’ye oy verdik, partiye destek sunduk. Ancak artık endişeliyiz. Bu seçimlerde demokrasiyi rafa kaldırmayacağını bildiğimiz siyasi partilerin yanında durmak istiyoruz” mesajını verdikleri belirtildi.

Basından ve partililerden dahi saklanan yemeğin CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin tarafından organize edildiği öğrenildi. Yemekte, CHP’nin Kürt sorunun çözümü konusundaki tutumumun da bölgede karşılığı olduğu, ancak Ak Parti-HDP kutuplaşması nedeniyle CHP’nin bölgede yeteri kadar oy alamadığı tespitinin yapıldığı da ileri sürüldü.

//
 // kerem
iş adamları gerçekçi insanlardır, chp zihniyeti gelince işlerinin nasıl duracağını iyi bilirler. davet edilmişlerdir, nezaketen katılmışlardır. chp den bir nane olmaz....
26 Mart 2015 Perşembe 09:37
07:58
 // M Sami
Yahu Mustafa kardes, guzel espri olmus, inan gulmekten yerlere yikildim! Yaw chp kim hizmet kim, sen onu git bul birsey ona anlat, benim külahim bile dinlemez o safsatayi! ismin Mustafa ondan cevap veriyorum, bu ulkede inkarci ve din karsiti politikalarin bir numarali adidir chp! Ac gozunu, uyan uykudan! Saygilar, Londra...
26 Mart 2015 07:58
07:25
 // mustafa
partiler tabi ki toplumun erkleri ile görüşecek, bu olağan birşey.
chp hizmet aşkı ile yanıp tutuşan bir parti olduğu için iktidara gelememesi kahrediyor.
o yüzden artık yeni arayışlar yapıyor....
26 Mart 2015 07:25
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler