YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'den başkanlık açıklaması: Kanımız dökülmedikçe...
CHP'den başkanlık açıklaması: Kanımız dökülmedikçe...
25 Mayıs 2016 16:41
CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, "Türkiye, parlamenter sistemle yönetiliyor ve yönetilmeye de devam edilecek. CHP'lilerin kanı dökülmedikten sonra başkanlık sistemi gelmeyecektir." dedi.

CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, "Türkiye, parlamenter sistemle yönetiliyor ve yönetilmeye de devam edilecek. Bunun değiştirilmek istenmesine, CHP'liler engel olacaktır. CHP'lilerin kanı dökülmedikten sonra başkanlık sistemi gelmeyecektir." dedi.

Yalım, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım ile yeni Bakanlar Kurulu üyelerine başarılar diledi.

"CHP'liler engel olacaktır"

Yalım, yüksek yargı başkanlarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rize gezisine katılmasıyla ilgili bir soru üzerine, şu yanıtı verdi:

"Yargıtaydan buna ilişkin bugün yapılan açıklama son derece talihsiz. Türkiye, parlamenter sistemle yönetiliyor ve yönetilmeye de devam edilecek. Bunun değiştirilmek istenmesine, CHP'liler engel olacaktır. CHP'lilerin kanı dökülmedikten sonra başkanlık sistemi gelmeyecektir." 


AA

adam aklını yitirmiş
 // muammer bekaroğlu
madem kan akıtmaya alıştın git hamacet yaptır rahatla milletin kanıyla ne uğraşıyorsun angut,ya bunların galiba alayı üşütmüşler....
25 Mayıs 2016 Çarşamba 23:30
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler