YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'den Anayasa komisyonu açıklaması
CHP'den Anayasa komisyonu açıklaması
29 Şubat 2016 12:14
CHP'li Engin Altay, Anayasa Komisyonu masasına yeniden oturmak için şart koydu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül'ün tahliyesine karar veren Anayasa Mahkemesi hakkında "Anayasa Mahkemesi bu şekilde bir karar vermiş olabilir. Bu karara sadece sessiz kalırım ama kabul etme durumunda değilim. Verdiği karara da uymuyorum, saygı da duymuyorum. Bu bir beraat kararı değildir, tahliye kararıdır" demişti.

CHP MASAYA OTURMAK İÇİN ERDOĞAN ŞARTI KOYDU
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Anayasa Mahkemesi'nin kararına ilişkin sözlerini düzeltmemesi halinde Anayasa Uzlaşma Mutabakat Komisyonu masasına oturmalarının mümkün olmadığını söyledi.

"ANAYASA KARARLARINI UYMACAĞINI SÖYLEYENLE ANAYASA YAPILIR MI?"
Altay, masayı dağıtanın Meclis Başkanı olduğunu belirterek, verecekleri cevabın ilk gönderdikleri mektupta bulunduğunu ifade etti. Altay, "Anayasa kararlarına uymayacağını beyan eden biriyle anayasa yapmak mümkün mü?" diye sordu.

Kimbunlar
 // Muammer Bekaroğlu
Geline demişlerki oyna demişki yerim dar genişletmişler ger,m dar demiş,bunlarla anayasa olmayacağını sağır sultan bile biliyor,bunların gayesi türkiyeyi İMF ye teslim etmek anlamadıkmı en iyisi halka soralım,bunlar bizi adamyerine bile koymuyorlar 4 kişiden biri gerici yobaz diyorlarbunlar asla ve asla türkiyeli olamazlar bizi adam yerine koymuyorlar bunlar kendilerinin ne olduğunu biliyorlarmı...
29 Şubat 2016 Pazartesi 16:43
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler