YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'de gündem duvardan indirilen Atatürk resmi
"Atatürk posteri indirildi" haberi CHP’yi karıştırdı. Aylin Nazlıaka önce inkar etti sonra bir başka vekilin yaptığını söyledi.
CHP'de gündem duvardan indirilen Atatürk resmi
20 Aralık 2015 / 14:53 Güncelleme: 20 Aralık 2015 / 14:59

Gazeteci Talat Atilla, CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın odasında asılı bulunan Atatürk resmini, “Artık yeni şeyler söyleme zamanı” diyerek indirdiğini ve bunu da 10’a yakın CHP’li vekilin olduğu bir ortamda anlattığını yazdı.

NAZLIAKA DOĞRULADI

Talat Atilla, sitesinden Nazlıaka’ya o vekilin ismini açıklaması yönünde ısrarlı çağrılarını sürdürürken ilginç bir gelişme yaşandı. Aydınlık yazarı Sabahattin Önkibar Nazlıaka ile yaptığı görüşmeyi köşesine taşıyarak olayı Nazlıaka'nın doğruladığını yazdı.

ATATÜRK FOTOĞRAFINI DUVARDAN İNDİREN CHP'Lİ VEKİL, GERİ ASTI

Önkibar’ın köşesine taşıdığı Nazlıaka açıklaması şöyle: “Benim Atatürk sevgim tescillidir. Dolayısı ile Ata’nın resmini duvardan indirmeyi ihanet sayarım. Ancak olay doğrudur. Bir CHP’li bunu yaptı ve ben ona tanıklık ettim. O milletvekili ise haber çıkınca Ata’nın fotoğrafını yeniden astı.”

Aylin Nazlıaka ısrarlarıma rağmen o CHP’linin ismini açıklamadı. Bu sefer CHP’den bir İstanbul Milletvekilini aradım… Dediği şu: “Olay doğru ve o isim bir hanım milletvekili.” İspatı olmadığı ve haksızlık yapmamak için o ismi yazmıyorum, ancak CHP içinde böyle bir tablonun varlığı maalesef doğru ve kahredicidir.

onlara sorun
 // m
sizler bu boş işlerden geri kalmayın. Dünya ne ile uğraşıyor neler yapıyor şunlara bak. siz gidince guneydogudaki Hendek ci arkadaslara sorun. onlar indirmiştir....
20 Aralık 2015 17:46
chp
 // Ali
Yazık bunu akp yapsaydı yerden yere vururdunuz ee nerde CHP li arkadaslar gözünüzü acın partiniz yerlerde geziyor AKP bır numara helal reis...
20 Aralık 2015 16:44
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler