YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'de FuatAvni depremi: O isim liste dışı kaldı
CHP PM'nin dün gece netleştirdiği aday listesine göre,Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a suikast planıyla ilgili Paralel Yapı'nın sanal tetikçisi @fuatavni_f ile yazışmaları ortaya çıkan CHP Milletvekili Umut Oran liste dışında bırakıldı.
CHP'de FuatAvni depremi: O isim liste dışı kaldı
07 Nisan 2015 / 06:52 Güncelleme: 07 Nisan 2015 / 06:56

Paralel örgütün sanal tetikçisi ‘Fuat Avni’ ile yaptığı yazışmalarla gündeme gelen Umut Oran CHP’de liste dışı kaldı. ‘Fuat Avni’ ile Oran’ın yazışmalarından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a yönelik suikast planı da ortaya çıkmıştı.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında toplanan CHP Parti Meclisi geç saatlerde sona erdi. Edinilen bilgiye göre Genel Başkan Yardımcıları Yakup Akkaya, Burhan Şenatalar ve Seyhan Erdoğdu ile milletvekilleri Umut Oran, Güldal Mumcu ve Erdal Aksünger aday gösterilmedi.

Şafak Pavey, Gürsel Tekin, Akif Hamzaçebi, İlhan Kesici, İlhan Özkes, Bihlun Tamaylıgil, Erdoğan Toprak, Selina Özuzun Doğan, Sezgin Tanrıkulu, Sencer Ayata, Enis Berberoğlu, Utku Çakırözer, Gülsün Bilgehan, Tekin Bingöl, Levent Gök, Haluk Koç, Selin Sayek Böke, Faik Öztrak, Zeynep Altıok CHP’nin milletvekili aday listesinde yer bulan isimler oldu.

 

STAR

devam..
 // atiker
ak partiden kaçacak muhafazakar oyları toplamak için kurdular hırsız yolsuz algılarından etkilenen ak partiye kızgın ve küskün seçmeninin oylarını sözde bu ittifaka akıtacaklar ve ak parti gereken çoğunluğu sağlayamayacak akıl ve öngörüleri böyle iki partinin ittifakı şer bir ittifaktır ve paralel siyonist yapıya hizmettir......
07 Nisan 2015 Salı 15:39
bu paralel işbirliği itirafıdır..
 // atiker
baskın oran chp paralel ortaklığı algısı oluşturmamak için aday yapılmamıştır kemale mitin fuatavni oran görüşmelerinin tespit edildiği haberini uçurdu yarın hakkında açılacak davalar ile chp nin düşeceği zor durumu savmak için aday gösterilmedi paralel yapı çok farklı bir seçim stratejisi uyguluyor kemale paraleli eleştir emri bile gelebilir muhalefet farklı konumlarda dizayn ediliyor mhp yide sözde paralel adaylardan göstermeyerek fazla oy almasını sağlayacaklar sözde sp-bbp ittifakı ile ...
07 Nisan 2015 Salı 15:35
..
 // ali
isabet olmuş. paralel tetikçisinin chpde işi ne?...
07 Nisan 2015 Salı 09:12
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler