YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'de değişim rüzgarı başlıyor
CHP'de değişim rüzgarı başlıyor
05 Eylül 2016 06:53
CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun MYK'da 7-8 ismi değiştirebileceği ve bu kez parti tabanında tepki çeken isimlere yer vermeyeceği dile getiriliyor.

FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında yaşanan gelişmeler, CHP'de muhaliflerin kurultay hesaplarını ertelemesine yol açarken, CHP kulisleri bu kez de MYK değişikliği iddiasıyla hareketlendi.

Kulislerde Kılıçdaroğlu'nun Ocak ayında yapılan olağan kurultayla göreve getirdiği MYK'ya ilişkin 'verimsiz' değerlendirmesi yaptığı ve önümüzdeki günlerde kapsamlı bir MYK değişikliğine gidebileceği konuşuluyor.

Ağırlıklı olarak partideki yenilikçi sol isimlerden oluşan MYK'da CHP liderinin 7-8 ismi değiştirebileceği ve bu kez parti tabanında tepki çeken isimlere yer vermeyeceği dile getiriliyor.

 

TAKVİM

ilhamiyi de anlatayım bari.
 // hursit dilaver
konyada aşıklar bayramında çobanoğlu ile sivasli aşık ilhami atışıyor. ama müthiş atışma. halk kütüphanesi kırılıyor.ahmet kabaklı, G.samanoğlu falan jüri..çobanoğlunun sözlerine karşı ilhami alıyor sazı..ve, DİNLE SÖZLERİMİ EY ÇOBANOĞLU,KAPALI ZARF GİBİ PULLARIM SENİ, SÖZÜMÜ DİNLE DİNLEMEZSEN EĞER, YÜZÜN KARA KARSA YOLLARIM SENİ.. bu anında irticalen söylenen aşık atışma sözüdür yıl da 67-68 falan..konya aşıklar bayramını düzenleyen sayın fevzi halıcıya saygılar.ne aşıklar gördük o zamanlar...
05 Eylül 2016 Pazartesi 15:23
dinle sözlerimi ey çobanoğlu demişti aşık ilhami.. 1967lerde..
 // hursit dilaver
gücün yetiyorsa, AB ve ABDye rest çekmek istiyorsan, yardımcılarından SARIŞIN BEYAZ GÜZEL KADINI gönder.korkum senin yerinde gözü var. ya da birileri onu istiyor. SEN DE FETÖ GİBİ KAYBEDENLER KLÜBÜNE GİRME.. ne de olsa anadolu çocuğusun.bunu hayatında CHPye değil oy vermeyi, oy vermenin hesabını aşağıda allah veremem diyen biri diyor bak.dediğimi dikkate al, pişman olmazsın.

...
05 Eylül 2016 Pazartesi 15:18
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler