YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'de bir toplu istifa daha
CHP'de bir toplu istifa daha
24 Mart 2015 07:46
CHP'de 7 Haziran seçimleri öncesi istifaların ardı arkası kesilmiyor. Alınan bilgiye göre CHP Artvin'de Hopa, Borçka ve Ardanuç ilçe yönetimleri istifa ettiği öğrenildi.

CHP Genel Merkezi'nin Artvin'de milletvekili adayını belirlemek için merkezi yoklama kararı alması nedeniyle Hopa, Borçka ve Ardanuç ilçe yönetimleri istifa etti.

Artvin’de CHP il merkezinde Hopa, Borçka ve Ardanuç ilçe teşkilatları adına açıklama yapan CHP Hopa İlçe Başkanı Gökhan Bıyıklı, önseçim istekleri doğrultusundaki kararlarını üst yönetimlere bildirdiklerini belirterek, "Ancak aradan geçen zaman içinde en demokratik ve haklı talebimiz muhataplarımızca değerlendirilmedi. Gelinen noktada, örgüt olarak verilen çabaların etkisiz olduğu gerçeğiyle karşılaşılmıştır. Ancak yaşanan infialin oluşturabileceği iç kırılmaların her geçen gün örgütümüze zarar vereceği gerçeği de ortadadır. Partimizin başarısını etkileyerek olumsuzlukların yaşanabilmesini önlemek ve bir ölçüde örgütümüzün önünü açmak amacıyla istifa ediyoruz" dedi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler