YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'de Atatürk krizi büyüyor!
CHP'de, adı açıklanmayan bir milletvekilinin Meclis'teki makam odasında bulunan Atatürk portresinin indirmesiyle başlayan tartışmaya CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan da katıldı.
CHP'de Atatürk krizi büyüyor!
26 Ocak 2016 / 11:39 Güncelleme: 26 Ocak 2016 / 12:00

Tanju Özcan, Twitter’da yaptığı açıklamada “Atatürk ile sorunu olanın CHP Milletvekili olarak benimle de sorunu vardır... kim olursa olsun!!!” mesajını paylaştı.

“Nedense içimden geldi bu gün...TBMM deki odama bir Atatürk fotoğrafı daha asacağım...benim kitabımda görmemezlikten gelmek yok” diyen CHP’li Tanju Özcan, şöyle devam etti:

“Artık bence sözün bittiği yerdeyiz... Nereye kadar susacağız...bu gün yaşananlar açıkça meydan okumadır...inceldiği yerden kopar...benim tabana karşı sorumluluğum var sadece.”

İşte Özcan'ın Twitter hesabından attığı o mesajlar;

11-069.jpg

 // can
Chp çoktan atatürkçü çizgisinden çıktı yeni çizgileri vatan hayinligi teröre destek...
26 Ocak 2016 17:39
chp bu
 // UGUR MUŞ
siz chp nin hiç millet namına iyi şeylere imza attığını gördünüz mü?fukara m.kemal diyor,kendini ne zannediyorsa anti kemalistlere savaş açıyor, biraz alevi kürt (kürt olduğu şüpheli) biraz ermeni ama kanında asla türk kanı olmayan lideri kemal gibi yel değirmenine savaş açıyor, kendisi de eşek üzerinde ki sanço panço galba...
26 Ocak 2016 Salı 15:24
...
 // ....
siz ülkeye bela mısınız arkadaş. nasıl zihniyetsiniz. CHP adını duyunca iyreniyorum. milletvekilleri de bir tuhaf partinin içide....
26 Ocak 2016 13:26
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler