YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'de "aile şirketi" kavgası
CHP'de "aile şirketi" kavgası
24 Ocak 2010 15:36
CHP'nin Seyhan ilçe kongresinde olay çıktı

Adana'da Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Seyhan ilçe kongresinde olay çıktı. İl yönetimini istemeyen eski milletvekili Tuncay Karaytuğ, konuşmasında, il yönetimi için 'aile şirketi' tabirini kullanınca, CHP İl Başkanı Serdar Seyhan tepki gösterdi. Bunun ardından salonda başkanlık için yarışan iki adayın tarafları birbirine girdi.

CHP'nin Seyhan ilçe başkanlığı için mevcut Başkan Reşit Karakuş'un karşısına, Vedat Karasaç çıktı. Seyhan Kültür Merkezi'ndeki kongrede konuşan CHP'li eski Milletvekili Tuncay Karaytuğ, istemediği CHP milletvekili Tacidar Seyhan'ın da kardeşi olan İl Başkanı Serdar Seyhan'a isim vermeden eleştirilerde bulundu. Karaytuğ, konuşmasının sonunda ise "Aile şirketine son verelim." dedi.

Serdar Seyhan, oturduğu yerden kalkıp tepki gösterdi. Daha sonra salonda başkanlık için yarışan iki adayın tarafları yumruk yumruğa birbirine girdi. Yaklaşık 10 dakika süren arbede güçlükle yatıştırıldı. İki aday birbirine sarılıp dostluk mesajı verirken, Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş, sitemde bulundu.

CHP'nin seçimlerde istediği başarıyı yakalaması için partililerin el ele vermesi gerektiğine dikkat çeken Karakuş, "Birbirimizi hazmetmeyi öğrenemedik. Önce birbirimizi hazmetmeyi öğrenelim." derken, kendisine destek verenler ise "Seninleyiz" diyerek slogan attı.

Cihan
 

24 ocak 2010 şeçimi
 // cemal karasu
ben meclis üyesiyim ama sahtekarım her iki tarafa oynadım ben değil meclis üyeliği tovaletçiliği bile haketmiyorum...
29 Ocak 2010 16:18
TEK ŞİRKET(TEK PARTİ)
 // pusu9
AİLE ŞİRKETİ DEYİMİ YALNIŞ OLUR BUNLAR AİLE KAVRAMINI BİLİRMİ Kİ..İNSANLARA TEPEDEN BAKAN VE ADAM YERİNE KOYMAYAN ŞİRKET.CE HA PE nin tek şirketi var o da İŞBANKASI...........
24 Ocak 2010 15:54
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler