YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP, yöneticilerine eğitim verecek
CHP, yöneticilerine eğitim verecek
07 Aralık 2015 18:58
CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğdu'nun koordinatörlüğünde il, ilçe, kadın ve gençlik kolları yönetimleri için "Yönetici Eğitimi" programı hazırlandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu'nun koordinatörlüğünde, il, ilçe, kadın ve gençlik kolları yönetimleri için "Yönetici Eğitimi" programı hazırlandı.

CHP Basın Biriminden yapılan yazılı açıklamaya göre, pilot uygulama kapsamında ilk eğitim Bursa'nın Gemlik İlçe Yönetimine veriliyor.  Erdoğdu açıklamada, üyelere verilen "Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi Programı"nın sürdüğünü ancak bugüne kadar örgüt yöneticileri için ayrı bir çalışma yapılmadığını hatırlattı.

Yönetici Eğitimi Programıyla, örgüt yöneticilerinin becerilerini geliştirmeyi hedeflediklerini belirten Erdoğdu, 2 gün sürecek eğitimin, "Liderlik ve yönetim", "İletişim", "Etkin ekip ve proje yönetimi", "Tüzük ve yönetmeliklere bağlı görev ve yetkiler", "Toplantı yönetimi",  "İntranet ve CHPnet", "Sandık çevresi örgütlenmesi ve seçmenle iletişim", "Parti içi eğitim" ve "Dünden bugüne Cumhuriyet Halk Partisi" derslerini kapsadığını belirtti. Gemlik'te yaptıkları pilot çalışmada, ilçe yönetiminden çok olumlu geri bildirimler aldıklarını kaydeden Erdoğdu, içeriklerini güncelleyerek eğitimleri sürdüreceklerini ifade etti.

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler