YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP ve HDP'den Bahçeli'ye cevap
CHP ve HDP'den Bahçeli'ye cevap
01 Temmuz 2015 15:50
MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Meclis Başkanlığı ile ilgili sözlerine CHP ve HDP'den cevap geldi.

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin bugünkü Meclis Başkanlığı seçim öncesi sözleri gündemi salladı. Bahçeli, "Meclis Başkanlığı 4. tur oylamasına bizim adayımız kalmazsa 80 tane geçersiz oyumuz olacaktır" dedi. Bahçeli'nin 4. tura kalırsa Deniz Baykal'a destek vermeyecekleri açıklamasının ardından Ak Parti adayı İsmet Yılmaz'ın seçimi kazanması neredeyse garantilendi.

Ankara'da tüm hesapları sarsan bu açıklamanın ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na 'Siz MHP adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nu destekler misiniz?' sorusu soruldu. Kılıçdaroğlu "Çatı mı kaldı" diye yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, "Adayınızı çeker misiniz?" sorusuna ise "Sanmıyorum" diye yanıt verdi.
 
HDP: İHSANOĞLU'NA DESTEK VERMEYİZ
 
Yaşanan bu gelişmelerin ardından HDP acaba AK Parti adayını seçtirmemek için ters köşe yapar mı sorusunu akla getirdi. Ancak böyle bir tablo da yok. HDP'den flaş açıklama Pervin Buldan'dan geldi. Buldan, MHP adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için "4. tura kalırsa destek vermeyeceğiz" diye konuştu. 

Hemen Seçim ,Tekrar Seçim
 // Kara Murat
Milletimiz tüm partilerin kendileri için canhıraş nasıl çalıştıklarını menfi ve müsbet manada görmüştür şimdi hemen tekrar seçim yapılarak MİLLETİ DÜŞÜNMEYENLERİ MECLİSTEN DÜŞÜRME ZAMANIDIR!! 2 SENE BUNLARI SIRTIMIZDA TAŞIYIP BALLI EMEKLİLİK ZEVKİ YAŞATMAMAK ENGERÇEK HAKKIMIZDIR....
01 Temmuz 2015 Çarşamba 17:30
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler