YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP, tutuklu FETÖ'cüleri yalnız bırakmıyor
AK Partili Ali Özkaya, “CHP’liler şunu yapıyor: Görüş gününde, cezaevlerinin önüne il ve ilçe teşkilatlarını gönderiyor" ifadelerini kullandı.
CHP, tutuklu FETÖ'cüleri yalnız bırakmıyor
14 Ekim 2016 / 07:26 Güncelleme: 14 Ekim 2016 / 12:13

15 Temmuz’un hemen sonrasında birlik ve beraberlik mesajı vererek herkesi umutlandıran CHP’nin bu olumlu tavrı kısa sürdü. 

Anamuhalefet terör örgütü FETÖ’nün yardımına koştu. Meclis Adalet Komisyonu Üyesi Ali Özkaya yaşananlarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Özkaya, “CHP’liler şunu yapıyor: Görüş gününde, cezaevlerinin önüne il ve ilçe teşkilatlarını gönderiyor. 

FETÖ’den tutuklananların ailelerine diyor ki, “Sizin çocuklarınızı AK Parti bilerek, isteyerek hapse attı. Biz sizin derdinizle ilgileneceğiz. Bunun için hukuk büroları oluşturduk, avukatlarla konuştuk…

” CHP’li yöneticiler de, gittikleri yerlerde, yardımcı olacaklarını söyleyerek , bu süreci adeta kurumsal olarak FETÖ’yü savunma süreci haline getirdiler. 

Sizin derdiniz, FETÖ ile mücadele midir, mücadeleye engel olmak mıdır? Bir yanlışlık varsa, sayın Başbakan’a, ilgili kurumlara iletebilirsiniz. 

Bu şekilde sergilenen tavrın, CHP’ye de, Türkiye’ye de bir faydası yok. Millet, bunu da görüp, faturasını ödetir” dedi.  

CHP KİMİN TARAFINDA?

Ergenekon ve Balyoz davalarında kumpas mağdurlarına destek veren CHP’nin bugünkü tavrı hayal kırıklığı yaratıyor. CHP tabanı partilerinin kumpasların tertipçisi FETÖ’yü yine Silivri önüne giderek savunmasına tepkili.

MİLLETİMİZ AKRABASI OLSA SUSMUYOR

Özkaya: FETÖ’nün operasyonel güçlerinin yüzde 80-90’ının temizlendiğini düşünüyorum. Milletimiz bu konuda aşırı hassas. 

Birçok kişi öz amcasını, dayısını, yeğenini ihbar ederek tutuklattı. Şu anda hiç kimse, bu konuda ‘Ya bu benim kardeşimdir’ demiyor. 

İNGiLiZLER BiLE GÖRDÜ 

EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ 'LAİK CHP'

İngiliz Financial Time gazetesi, FETÖ’cülere yönelik tasfiyeleri bazı muhalif kesimlerin eleştirdiğini yazdı. Gazete, “35 bin kişi laik CHP'nin kurduğu komisyona başvurdu. 

İşin ironik tarafı geleneksel Türk laikliğinin savunucusu olan CHP, dindar Gülen hareketine bağlı olmakla suçlananların başlıca savunucusu oldu" diye yazdı. 


AKŞAM

CHP tayyip beye dua etsin.ritüelleri biterdi.
 // hursit dilaver
bu CHPlilere deyverin.bunlar başarsalardı ne anıtkabir kalırdı ne ritüeli. çok saf bu CHP yahu.ayrıca ülke işgal edildiğinde o işadamlarının BOGAZDAKİ VİLLALARINA,İŞGAL GÜÇLERİNİN KOMUTANLARI, İDARECİLERİ OTURACAK VE SAHİBİ ZENGİNLERİ DE,filistinde kollarından tutulup pencereden atılan filistinliler gibi olacaklardı.DUA EDİN TAYYİBE.sizin o meşhur ritüelleriniz de yıkılıp gidecekti.koca laik orduyu ergenekonla falan ne hale soktular, sizi mi iyi edemeyeceklerdi.bakın benim çook işime gelirdi....
14 Ekim 2016 Cuma 16:50
DİLERİZ, YÜCE ALLAH ➷➷➷➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
BU KEFERÎİKİZLERİ, EBEDÎÎ lSTlRAPGÂHLARl OLAN CEHENNEMİN DERİNLİKLERİNDE DE BİRBİRLERİNDEN AYRl OLARAK YALNlZ BlRAKMASlN!!...
14 Ekim 2016 Cuma 16:47
 // atak
yanlız bırakmamasını ben normal görüyorum,çünkü her ikisinide yöneten üst akıl aynı,,ağa babalari bir olunca yaptıklarıda aynı oluyor...
14 Ekim 2016 14:13
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler