YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"CHP, Türkiye'nin sigortası ve güvenidir"
"CHP, Türkiye'nin sigortası ve güvenidir"
"CHP, Türkiye'nin sigortası ve güvenidir"
04 Haziran 2008 / 07:47 Güncelleme: 04 Haziran 2008 / 00:00

İstanbul İl Teşkilatının Florya'da bulunan WOW Otel'de gerekleştirdiği "dayanışma gecesi"nde konuşan CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, CHP'nin Türkiye'nin güvencesi ve sigortası olduğunu belirtti.


Yeni katılan partililere rozetlerini takan Baykal konuşmasında, CHP'nin önemine değindi. Baykal daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü: "CHP bu ülkenin geçmişinde vardı. Bugününde var ve geleceğinde de olacaktır. CHP siyaseti sandalye için yapmaz. Başkasının ve kendisinin özel işleri için yapmaz. CHP ülkeye bir şeyler katmak için siyaset yapar"


CHP'nin, değerlerin ve ilkelerin partisi olduğuna vurgu yapan Baykal: "CHP sabretmesini bilen bir partidir. Türkiye için iyi olan CHP için de iyidir. Türkiye için kötü olan CHP için de kötüdür. CHP'nin ne kadar önemli olduğunu herkes biliyor. CHP Türkiye'nin sigortasıdır, güvenidir. Böyle bir partinin parçası olmaktan dolayı herkes gurur duymalıdır" şeklinde konuştu.


Öte yandan kapalı alanlarda sigara içme yasağı olmasına rağmen partililerin salonun lobisinde rahatça sigara içtikleri görüldü.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler