YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP tek başına iktidar olacak
CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, ilk seçimlerde CHP'nin tek başına iktidara geleceğini savunarak, Türkiye'nin aydınlığa kavuşacağını belirtti.
CHP tek başına iktidar olacak
02 Kasım 2012 / 15:02 Güncelleme: 02 Kasım 2012 / 15:06

Keskin, CHP Mersin Milletvekilleri Vahap Seçer, Ali Rıza Öztürk ve Aytuğ Atıcı, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan ve partililerle birlikte Tarsus ilçesinde esnaf ziyareti yaptı.

Bir kahvehanende vatandaşlara hitaben konuşan Keskin, devletin kurulmasında etkin rol oynayan CHP'nin Türkiye'nin yaşadığı bütün köklü değişimlere lokomotif görevi yaptığını söyledi.

Her karanlığın bir aydınlığının olacağını ifade eden Keskin, cumhuriyet ve değerlerine sahip çıkan halkla gurur duyduklarını belirterek, şöyle konuştu:

''AKP'nin sürekli bir şekilde siyasi gerilim yaratmaya yönelik yaklaşımları, CHP'ye karşı kullandığı saldırgan üslup ve vizyonsuzluğu, inişini hızlandırmaktadır. Bu inişi durdurmaları mümkün değildir. İktidarın her geçen günkü beceriksizliği yolun sonunu getirmiştir. Biz tarihi sorumluluğumuzu yerine getirerek, her birimiz CHP'ye yeni insanları kazandırarak, toplumda yeni bir silkinişle iktidara yürüyoruz. Türkiye'yi bu zalim iktidardan kurtarıp, herkesin barış içinde yaşadığı, özgürlüklerin paylaşıldığı, hukukun egemen olduğu, adaletin linç edilmediği Türkiye'yi el birliğiyle gerçekleştireceğiz. Önümüzdeki ilk seçimlerde CHP, tek başına iktidara gelecek ve Türkiye aydınlığa kavuşacaktır.'' aa

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler