YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP suç üstü yakalandı
Ankara'nın Keçiören ilçesinde "Referanduma Hayır" pankartı asmaya çalışan CHP'li gençler olay yerinde görevli polis ekiplerince gözaltına alındı.
CHP suç üstü yakalandı
23 Ağustos 2010 / 09:53 Güncelleme: 23 Ağustos 2010 / 09:57

Ankara'da geçtiğimiz gün duvarlara yazı yazarken yakalanan CHP'li gençler bu sefer de izinsiz pankart asarken yakalandı.

Çankaya Fen İşleri Dairesi'ne ait 06 BB 5520 plakalı araçla Ankara'nın Keçiören ilçesinde izinsiz pankart asmaya çalışan CHP'li gençleri, polis izinsiz pankart açtıkları gerekçeiyle karakola götürdü. 'Referanduma Hayır' yazılı pankartları köprü girişlerine asmaya çalışan gençler, olay yerinde görevli polis ekiplerince gözaltına alındı. 

Etlik karakoluna götürülen Turay Y., Kubilay Ö. ve ismi öğrenilemeyen bir kişinin karakolda ifadeleri alındı. Yapılan sorgulama sonrasında CHP Keçiören İlçe Başkanlığı'na 5 bin lira para cezası kesildiği belirtildi.

Olayı haber alan CHP Keçiören İlçe Başkanı Erkun Cengiz de karakola gelerek gençlere sahip çıktı. İlçe Başkanı Cengiz, "Arkadaşlar pankart asarken yakalanmışlar, ifadeleri alınacak ve sonra gideceğiz." şeklinde konuştu.

Cihan

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler