YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP neden mi iktidara gelemiyor? Yanıtı kendileri verdi...
1950'den beri tek başına iktidarın yanına bile yaklaşamayan Cumhuriyet Halk Partisi, 'neden yapamıyoruz' sorusuna kendi vekilleriyle cevap verdi. İşte CHP'nin Ramazan'da alkol ve başörtüsü düşmanlığı performası...
CHP neden mi iktidara gelemiyor? Yanıtı kendileri verdi...
11 Temmuz 2014 / 20:14 Güncelleme: 11 Temmuz 2014 / 20:17

Yüzde 99'u Müslüman olan bir toplumda başörtüsü yasağını destekleyen, CHP'li vekil Birgül Ayman, başörtüsü için şu ifadeleri kullanmıştı,

"Sünni Hanefi inancına sahip olanlardan biri olarak, dinimizin kadınların başını örtmeyi emrettiğine inanmıyorum. Bu bir mezhebin, birkaç tarikatın Arap geleneklerinden Türkiye'ye taşıdıkları bir olay. Dini kendi isteklerine alet etmek çabasından başka hiçbir şey değildir. Beni dinin emridir diyerek kendi yorumuna tabi tutamazsın."

Namaz için otobüs durdurulmasın

Yine CHP'nin vekillerinden Dilek Akagün Yılmaz, şehirler arası yolculuklarda otobüslerin namaz için durdurulmasını Meclis gündemine taşıdı.

Namaz kılmak için otobüsün durdurulması konusunda ısrarcı olanları terörist yapan Yılmaz, bunların cezalandırılmasını da istedi.

Muharrem 'İnce İnce...'

CHP'nin önemli isimlerinden Muharrem İnce de Ramazan günü Bodrum sahillerinde, demlenirken görüntülemişti.

Takvim Gazetesi Haber Müdürü Mevlüt Yüksel'in soru sormak için kendisine gönderdiği SMS mesajının ardından "Bu soruların cevabını cumhuriyet savcısının karşısında avukatımdan alırsınız" diyerek kendince ince ince tehdit etmişti.

Son bomba Hüseyin Aygün'den

CHP Tunceli milletvekili Hüseyin Aygün, dün Beşiktaş'ta yaşanan olaya gönderme yapmak için iftar vakti rakı sofrasında fotoğraf paylaştı.

srev7_1405017958_2824.jpg

 

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde İslamcı bir aday tercih ederek halkın gözünü boyamaya çalışan CHP'nin bu çabası, anlaşılan parti tabanında geçerliliğini yitirmiş durumda.

 

KANALAHABER.COM/Burakbiber@kanalahaber.com

06:17
 // abdullah nur
said NURSİ bu milletin chp yi iktidara getirmeyecegini söylüyor.
darbeyle gelen, deccalizmin askerleri...
12 Temmuz 2014 06:17
06:12
 // abdullah nur
*büyük doğu mecmuasının 29. sayısı lozanın iç yüzü makalesinden;
.....M. kemal ve ismet karar: DİN ÖLDÜRÜLECEKTİR.
emirdağ lahikasından
~~~~
ışte chp bunun neticesidir....
12 Temmuz 2014 06:12
21:34
 // KISACA CHP
Chp bu milletin DNA larına uymuyor. Doku uyuşmazlığı var. Milleti değil de, kendini değiştirsin. Chp batının dikte ettiği şeyleri millete dayatıyor. Chp, küçük ve mutlu bir azınlığın partisidir. Chp, sahillerde villası olanların, bankada parası olanların, bu milletin değerlerine aykırı olanların partisidir. Chp, asla halkın partisi olmamıştır. Chp, iktidara değil, halka muhalefet etmektedir. Chp, kronik muhalefeti özümseyen, iktidar olmaktan korkan bir partidir. Çünkü chp, milletten değil, resmi ideolojiden beslenmektedir....
11 Temmuz 2014 21:34
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler