YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP mitinglerine o ilde başlayacak
CHP mitinglerine o ilde başlayacak
09 Nisan 2015 15:08
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Milletvekili Genel Seçimleri'nin yapılacağı 7 Haziran'a kadar 50'nin üzerinde miting yapmayı planlıyor.

Seçim kampanyası için Ali Taran'la anlaşan CHP'de, reklam kampanyası ile miting programı eş zamanlı yürüyecek.

11 Nisan'da televizyon kanallarında dönecek ilk reklam filmi, "milletçe alkışlıyoruz" temasıyla izleyiciyle buluşacak. CHP'nin seçim döneminde yapacağı mitinglerde de bu slogan kullanılacak.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, aynı tarihte "Büyük İstanbul Mitingi"ni Kartal Meydanı'nda düzenleyecek.

Bu seçim döneminde 50'nin üzerinde miting planlayan Kılıçdaroğlu, gittiği yerlerde sürpriz ziyaretler de gerçekleştirecek. Kılıçdaroğlu, CHP'nin başta "emekliye dini bayramlarda bir maaş ikramiye" olmak üzere daha sonra açıklanacak vaatlerini anlatacak.

Gençlere yönelik vaatler

Partinin ekonomi ağırlıklı olduğu belirtilen seçim bildirgesi ise 19 Nisan'da Ankara'da kamuoyuna açıklanacak. Genel Başkan Yardımcısı Sencer Ayata öncülüğünde hazırlanan bildirgenin yazımında, farklı üniversite, sendika ve sivil toplum kuruluşlarından destek alındı.

Önceki genel seçimlerde açıklanan "aile sigortası projesi" CHP'nin bir başka ekonomi vaadi olacak.

Üniversite öğrencileri için önemli vaatlerin yer alacağı bildirgede, YÖK'ün kaldırılacağı sözü de verilecek.

CHP, esnafın desteklenmesi ve sorunlarının çözümü için "Esnaf Bakanlığı" sözünü de verecek. Bildirgede Güneydoğu'ya yönelik çözüm önerileri de yer alacak.

Etiketler: , ,
16:12
 // MUHAFIZ
Ey MİLLET;chp'yi "milletçe alkışlıyoruz" neden mi??? 1937 yılında Tunceli DERSİM'de çoluk çocuk,kadın demeden KATLİAM emrini veren zamanın chp zihniyetini savundukları için,ve hala savunuyor oldukları için,ayrıca DERSİM'li kemal'i de ALKIŞLAMAYI UNUTMAYIN...!!!...
09 Nisan 2015 16:12
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler