YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP mitinginde ilginç fotoğraf
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Bursa mitinige katılan bir annenin elinde CHP bayrağı varken, yanındaki çocuğunun şapkasının ise AK Parti şapkası olması dikkatleri çekti.
CHP mitinginde ilginç fotoğraf
24 Mayıs 2015 / 10:19 Güncelleme: 24 Mayıs 2015 / 10:20

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa’da bir süredir devam eden işçi eylemleriyle alakalı, “O işçi kardeşlerimizin gösterdiği mücadeleyi destekliyoruz. Barış içinde üretime tekrar başladılar. Onları yürekten kutluyorum” dedi.

Bursa’da Gökdere Meydanı’ndaki CHP mitinginde konuşan Kılıçdaroğlu, Bursalılardan 7 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimler için oy istedi. CHP’nin Atatürk’ün partisi olduğunu dile getiren Kılıçdaroğlu, Bursa’da bir süredir devam eden işçi eylemlerini de değerlendirdi. Eylem yapan işçileri kutlayan Kılıçdaroğlu, “Bursa’da bir süredir eylem vardı. Biz emekten ve alın terinden yanayız. O işçi kardeşlerimizin gösterdiği mücadeleyi destekliyoruz. Barış içinde üretime tekrar başladılar. Onları yürekten kutluyorum” dedi.

Öte yandan Kılıçdaroğlu'nun Bursa mitinge katılan bir annenin elinde CHP bayrağı varken, yanındaki çocuğunun şapkasının ise AK Parti şapkası olması dikkatleri çekti.

CHP mitinginde ilginç fotoğraf

Etiketler: , , ,
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler