YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP, Mısır'da Erdoğan'ı savundu!
Mısır'da sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerden oluşan İstiklal Akımı ile bir araya gelen CHP heyeti, Başbakan Erdoğan'a yönelik eleştirileri kabul etmedi.
CHP, Mısır'da Erdoğan'ı savundu!
12 Eylül 2013 / 09:39 Güncelleme: 12 Eylül 2013 / 12:16

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu ve İstanbul Milletvekili Osman Korutürk, Mısır temasları çerçevesinde sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerden oluşan İstiklal Akımı'yla gerçekleştirdikleri görüşmede Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik eleştirileri kabul etmedi.

CHP İstanbul Milletvekili Osman Korutürk, yaptığı açıklamada, İstiklal Akımı'nın Kahire'deki genel merkezinde basına kapalı gerçekleşen görüşmede CHP heyetinin, hareket temsilcilerinin Başbakan Erdoğan'a yönelik eleştirilerini, "Biz burada sizin tüm siyasetçilerinize saygıyla yaklaşıyoruz. Sizden de Türkiye'nin başbakanına saygı göstermenizi bekleriz" sözleriyle yanıtladığını söyledi.

 

AA

 

 

inşalah arkasından bişey çıkmaz
 // mehmet pekmez
pek alışık olmadıgımız bir şey çok şaşırdım rabim gönül gözlerini açsın güçlü iktidar güçlü muhalefet böyle olunca türkiyenin önünde kimse duramaz ikiside halk için varolmalı siyset ahlaksızlık olmamalı ki bu günün muhalefeti yarının iktidarı olabilmeli herşey halkın oyu olmalı oy ugruna herşey mubah olmamalı birde şu soksklarda ben ne istersem o olur mantıgından vaz geçmeli her şey sandık olmalı ilk okulda cocuklar sınıf başkanını nasıl şeçiyorsa öyle olmalı sandıkla herkese başarılar...
12 Eylül 2013 Perşembe 10:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler