YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP liderinin gezisinde şok!
CHP liderinin gezisinde şok!
09 Aralık 2010 15:22
CHP liderinin İzmir ziyaretinde, Kılıçdaroğlu'nu karşılamak için havalimanına gelen CHP'li işadamının 23 bin Euro'su çalındı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün İzmir’e yaptığı gezide hırsızlık şoku yaşandı. Kılıçdaroğlu’nu İzmir Adnan Menderes Havalimanında karşılamaya giden ve 2007 Genel seçimlerinden Aydın’dan 4. Sıra Milletvekili adayı olan Didimli İşadamı Hüseyin Yıldız havalimanının VIP salonunda 23 Bin Euro’sunun hırsızlara kaptırdı. 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün İzmir’e yaptığı gezide hırsızlık şoku yaşandı.  CHP Liderini, Didim’den tek başına karşılamaya giden 2007 Genel seçimlerinden Aydın’dan 4. Sıra Milletvekili adayı olan Didimli İşadamı Hüseyin Yıldız İzmir Adnan Menderes

Havalimanının VIP salonunda 23 Bin Euro’sunun hırsızlara kaptırdı. Saat 10:00 sıralarında VIP salonuna tek başına giriş yaptığını ve CHP’li yöneticilerle sohbet ettiklerini dile getiren Yıldız Hırsızlık olayıyla ilgili konuşan şunları kaydetti; “Salı günü akşamı bir arkadaşımdan alacağım vardı, bana 23 bin Euro vermişti. İzmir’e Genel Başkanımız gelecekti onu karşılamaya gittik. Parayı arka cebime koymuştum. Genel Başkanını karşıladıktan sonra gidip orada demir alacaktım. Gider gitmez VIP salonuna girdim ve VIP salonunda soyuldum yani Türkiye’de en güvenilir yerde soyuldum. Oradaki polis arkadaşlarla konuştuk, içeride 4 tane hırsız olduğunu kendileri itiraf etti. Ya bu hırsızların VIP salonunda ne işi var? Nasıl oraya girdiler. Onu aslında açıklamak lazım yapacak bir şey yok. Bu hırsızları kim yakalarsa hani polis yakalarsa 5 bin Euro prim olarak vereceğim ama önemli olan biz yandık bizden sonrakiler yanmasın. Bundan sonra daha iyi tedbir alınması gerektiğine inanıyorum.”dedi.

Olayla ilgili olarak Bozyaka Emniyet Müdürlüğüne suç duyurusunda bulunduklarını belirten Yıldız “ Orada bulunan Kamera sitemine bakıp bilgi aktaracaklar.”dedi.
 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler