YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP liderine Babalar Günü sürprizi
CHP liderine Babalar Günü sürprizi
14 Haziran 2014 23:30
Güney Kore, Antalya ve İstanbul'da yaşayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun çocukları, babalarının "Babalar Günü"nü video mesajla kutladı.

Yoğun siyasi programı nedeniyle çocuklarıyla sık sık biraraya gelme fırsatı bulamayan Kılıçdaroğlu'na, Babalar Günü'nde çocuklarından anlamlı bir sürpriz yapıldı.

Kılıçdaroğlu'nun danışmanlarından Ali Arif Özzeybek, Kılıçdaroğlu'nun Antalya'da yaşayan kızı Aslı, İstanbul'da yaşayan Zeynep ve Güney Kore'de doktora yapan oğlu Kerem ile görüşerek, bu sürpriz hazırladı.

Türkiye'de bulunan çocuklarıyla özel çekim yapılırken, yurt dışındaki Kerem ile de internet üzerinden kayıt yapıldı. Hazırlanan videoda çocukları, babaları Kılıçdaroğlu ile geçirdikleri eski günlerini ve anılarını anlatırken, Babalar Günü'nü de kutluyor. Kılıçdaroğlu'nun çocukları, Soma'da babalarını kaybeden çocukları da unutmayarak, onların acılarını paylaştıklarını dile getiriyor. Özzeybek, bazı fotoğraflarla da desteklenerek hazırlanan videoyu bugün Kemal Kılıçdaroğlu'na izlettirdiklerini belirtti. Kılıçdaroğlu'nun çok duygulandığını ifade eden Özzeybek, "Özellikle çocuklarının Soma'daki acıya değinmeleri Kılıçdaroğlu'nu fazlasıyla duygulandırdı" dedi. Özzeybek, videonun gece saatlerinde Kılıçdaroğlu'nun kişisel internet sitesi aracılığıyla paylaşılacağını da kaydetti. 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler