YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP liderinden şok sözler
Kılıçdaroğlu, Eskişehir'de partisinin belediye başkanları ile bir araya geldi.
CHP liderinden şok sözler
15 Haziran 2014 / 13:04 Güncelleme: 15 Haziran 2014 / 13:12

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Kin ve öfkeyi sanata dönüştüren, halkına yalan söyleyen birinden değil, terbiyeli bir adamdan aday olur" dedi.

Konuşmasında cumhurbaşkanlığı seçimlerine geniş yer ayıran CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Kin ve öfkeyi sanata dönüştüren, halkına yalan söyleyen birinden değil, terbiyeli bir adamdan aday olur" dedi, "CHP'nin değil halkın adayını belirlemeye" çalıştıklarını söyledi.

"Olmazından bakalım nelerin olacağını görelim" ifadelerini kullanan CHP lideri, Başbakan için de, "İç dünyası ile kavgalı, ruhen sorunu var" diye konuştu.

eyyyy.
 // yokki....
kemal kılıçdaroğlu o dediğin rahatsızlık sende ve kankinde var,,edepden,ahlaktab terbiyeden bahsediyorsun lakin bunların sende zerresi yok maalesef,,ağzın seyyar lağım loğarı gibi,,bu güne dek ne konuştun yapıcı birleştirici,olumlu yol gösterici ne önerdin bu millete,,neymiş neymişş,lafa bakın 76 milyonu kucaklayan 76 milyonun temsilcisi bir c.başkanı olmalıymış,,ulan andaval sen kimsin seni ve kankini bu milletin kaçı adam yerine koyupda ardınıza düşüyor ona bak önce sen,aslında çok şey vardaa...
15 Haziran 2014 Pazar 17:10
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler