YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP Liderinden Akın İpek'e telefon
CHP Liderinden Akın İpek'e telefon
01 Eylül 2015 15:22
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında gözaltı kararı çıkarılan Akın İpek'i arayarak 'geçmiş olsun' dileklerini iletti.

Koza -İpek Grubu’na sabah saatlerinde MASAK tarafından operasyon düzenlendi. Operasyona ilişkin siyasilerden de açıklamalar geldi.

Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada, “Medyası susturulan bir ülkede demokrasiden söz edilemez.” dedi.

Kılıçdaroğlu Akın İpek'i aradı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Koza İpek Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı İpek'i telefonla arayarak, şirketlerine yapılan operasyonla ilgili bilgi aldı.

CHP Basın Biriminden yapılan yazılı açıklamaya göre, Genel Başkan Kılıçdaroğlu, İpek'ten MASAK tarafından şirketlerine yapılan operasyonla ilgili bilgi alarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Bu arada, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök ile Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan da İpek Medya Grubu binasına giderek geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

....
 // .....
yanlış yeri aramdın mı kemal bey cumhurbaşkanımızı başbakanımızı aramalıydın aramalıydın .ülkemize fitne fesatr sokanları zarar verenleri canımıza kıyanları pkk yı destekleyenleri deyil ama her seferinde yaradana soruyorum. rekabet için allahım bu nasıl insan nasıl vatansever....
01 Eylül 2015 16:53
Alo Akin Bey
 // uykucu
senin tv ve gazetelerede el koyarlarsa bizim secim propagandasi icin kullanabilecegimiz sadece aydin dogan'in kanallari kaliyor. Onlarda hdp'nin borazani ekseriyetle. Kardes durum kel acele gel. Isi kurtar. Secim icin bizim senin kanal ve radyolara ihtiyacimiz var. ...
01 Eylül 2015 Salı 15:56
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler