YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP kaçak elektrik yasasını protesto edecek
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis'te kaçak elektrik bedelini sıradan vatandaşa dayatacak olan yasa tasarısını protesto edeceklerini duyurdu.
CHP kaçak elektrik yasasını protesto edecek
31 Mayıs 2016 / 15:07 Güncelleme: 31 Mayıs 2016 / 17:04

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında Meclis'te protesto mesajı verdi.

Bugün Genel Kurul'da elektrikle ilgili bir kanun görüşüleceğini anlatan Kemal Kılıçdaroğlu, 1 kilovat saat elektriğin faturaya 41 lira 17 kuruş olarak yansıdığını, 52 TL'lik bir elektrik faturasının toplamı 105 TL olduğunu söyledi:

"KAÇIRANI YAKALA, NAMUSLU VATANDAŞTAN ALMA"

"Namuslu vatandaş gidip fatura ödüyor. Devlet diyor ki dürüst adamdan bunu tahsil edeceğim. Birisi kaçırmışsa gider yakalarsın ama namuslu adama bunu niye kesiyorsun!

"YARGITAY KAÇAK BEDELİNİ ALAMAZSIN DEMİŞTİ"

Olay yargıtaya kadar gitti Yargıtay da hayır vatandaştan kayıp kaçak bedelini alamazsın dedi. Şimdi kanunla alacaklar. Her evden küçük küçük alacaklar bu parayı!

"AYNI SERTLİKTE MUHALEFET EDECEĞİZ"

Kaçak elektriğin bedelini namuslu vatandaşlardan almanın nedeni nedir? Bugün görüşülecek. Arkadaşlarıma söyledim aynı sertlikte Meclis'te muhalefet edeceksiniz! Nereye döndük biliyor musunuz? Antik çağlara! Bütün anneler size sesleniyorum, elektriği siz kullanıyorsunuz!"

kesersin suç kesmessin yine suç
 // muammer bekaroğlu
allah aşkına elejtrik kesildiğinde vatandaş karanlıktamı kalacak de sonrada protota et iyibe birde öneri sunda görelim,ama mecliskürsüsünde fino gibi havkırmayın....
31 Mayıs 2016 Salı 18:28
Türk vatandasliginida protesto etsinler
 // patates
Oldu olacak Türk vatandasliginida ürotesto etyinler , ne kaldiki .
Bakin yakinda bunuda yaparlar demedi demeyin....
31 Mayıs 2016 Salı 17:26
 // Mustafa Avcı
Şanlıurfa'da kaçak Elektirik kullanan çiftcilerin, sayaç taktırmamak için yaptığı eyleme destek verende chp'liler değilmiydi?...
31 Mayıs 2016 17:12
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler