YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP ilçe başkanına saldırı
CHP ilçe başkanına saldırı
25 Mart 2014 10:14
CHP Sincan İlçe Başkanı Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında bayrak asarken bir grubun saldırısına uğradı ve darbedildi.

CHP Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında bayrak asarken bir grubun saldırısına uğradı ve darbedildi. Yaralanan Yılmaz, tedavi altına alındı.

Alınan bilgiye göre, Ömer Yılmaz, Sincan ilçesi Vatan Caddesi'nde, seçim çalışmaları kapsamında partililerle CHP bayrakları astığı sırada, bir grubun saldırısına uğradı.

Darbedilerek yaralanan ve çevredekiler tarafından Özel Lokman Hekim Hastanesi'ne kaldırılan Yılmaz'ın, kafasına dikiş atıldı.

Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ilçemizi birkaç gün içinde ziyaret edeceği için direklere bayrak asıyorduk. Bir anda 150-200 kişilik tanımadığımız bir grubun saldırısına uğradık. Bir arkadaş yere düşmüştü. Ona müdahale ederken beni tanıdılar, saldırdılar. Elimden, belimden ve kafamdan yaralandım. Kafama dikiş atıldı" dedi.

Hastaneye gelen CHP İl Başkanı Zeki Alçın da Yılmaz'ın sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı. Vücudunun çeşitli bölgelerinde ezikler bulunan Yılmaz'ın tedavisi sürüyor.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

 

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler