YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP heyetinden HDP'ye ziyaret
CHP heyetinden HDP'ye ziyaret
09 Eylül 2015 22:59
CHP Genel Sekreteri Tekin, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök ve CHP Ankara Milletvekili Şenal Saruhan, HDP Genel Merkezi'ne yönelik saldırı nedeniyle Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ı ziyaret etti.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, HDP'ye yönelik saldırılara ilişkin, benzer olayların yaşanmaması için başta CHP olmak üzere tüm siyasi partilerin sağduyulu davranması gerektiğini belirtti.  

Tekin, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök ve CHP Ankara Milletvekili Şenal Saruhan, HDP Genel Merkezi'ne yönelik saldırı nedeniyle Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ı ziyaret etti. 

Saldırının yapıldığı binayı inceleyip, HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'den bilgi alan Tekin, ziyaret sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, ülke genelinde herkesi kaygılandıran bir gece yaşandığını ifade etti. 

HDP'ye yapılan saldırıyı yerinde incelediklerini ve dehşete kapıldıklarını dile getiren Tekin, Ankara'nın göbeğinde parlamentoda grubu bulunan bir partiye böyle bir muamele yapılmasını çok kaygı verici bir sorun olarak değerlendirdiklerini vurguladı. 

Tekin, "Bundan sonra benzer olayların yaşanmaması için başta Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizler olmak üzere, bütün siyasi partilerin daha sağduyulu davranması lazım" dedi. 

Başbakan Ahmet Davutoğlu ve hükümet yöneticilerinin bu olaylar karşısında detaylı bir araştırma yapması gerektiğini belirten Tekin, olayın gerekçelerinin, nasıl olduğunun araştırılması gerektiğini bildirdi. 

Sadece Ankara'daki değil, ülke genelindeki olayların çok iyi irdelenmesini isteyen Gürsel Tekin, bu ve buna benzer olayların bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu. 

HDP yöneticilerine geçmiş olsun dileğinde bulunan Tekin, "Kardeşliğimizin, toplumsal barışımızın bozulmaması için hepimizin sağduyulu davranması gerektiğine inanıyorum" diye konuştu. 

Tekin, kendilerine, HDP yöneticilerine ve sivil toplum örgütlerine çok önemli görevler düştüğünü kaydetti. 

eeeeeeeee
 // emin
ben hep söylüyorum.; chp bu ülkenin yüz karasıdır. bu nazlı ülkeme vereceği hiç bir şey yoktur. ayrıca en büyük hdp dir...darbeci bir zihniyettir, yıkıcıdır, ülkesini Hristiyan ülkelere şikayet eder, esetçidir..bu chp yi ALLAH düşmanımın başına vermesin......
10 Eylül 2015 Perşembe 09:27
NASIL HABER BU
 // BİTLİSLİ
NASIL HABER YAPMIŞSINIZ HİÇBİR ŞEY ANLAMADIM...

MESELA..:

İTTİFAK VAR MI...? İTTİFAK...? HANİ 2 KASIMA KADAR BEKLEMEYE GEREK YOK... VARSA ŞİMDİDEN ÖĞRENELİM ....."BİRLİKTELİKLERİNİ"

SONRA.... ŞÜKÜR PİLAVI YİNE DAĞITILACAK MI...?
DAĞITILACAKSA BU DEFA MASRAFLAR KİMDEN...? (HEP AYNI YERE YÜK OLMAK HOŞ OLMAZ)

HER HANEDEN KAÇ EMANET OY GİDECEK....? BELLİ Mİ...?

SORULAR....SORULAR...SORULAR....

DEDİM YA NASIL BİR HABERCİLİKTİR BU...? HİÇ BİR ŞEY ANLAMADIM... SİZ ANLADINIZ MI.....
10 Eylül 2015 Perşembe 02:16
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler