YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP Heyeti darbeci Sisi'ye gidiyor!
Güvenlik uyarılarına rağmen Irak'a giden, sonra da ziyaretini tamamlayamadan dönen, Suriye Devlet Başkanı Esad'a art arda heyet gönderen CHP, bu kez de darbeci Mısır'la randevulaştı. CHP Heyeti, mısır hükümetinin davetiyle 9-12 Eylül'de bu ülkeye gidecek.
CHP Heyeti darbeci Sisi'ye gidiyor!
04 Eylül 2013 / 10:50 Güncelleme: 04 Eylül 2013 / 12:23

Anamuhalefet partisi, Kahire'ye CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu ve İstanbul milletvekili Osman Korutürk'ü gönderme kararı aldı.

İkisi de emekli büyükelçi olan Loğoğlu ve Korutürk, cuntanın kurduğu geçici hükümetten gelen davet üzerine, partiyi temsilen 9 - 12 eylül tarihlerinde Mısır'da temaslarda bulunacak.

CHP Heyeti Mısır'daki ziyaretleri sırasında, cuntanın kurduğu geçici hükümetten yetkililer, siyasi çevreler, sivil toplum kuruluşları ve medya ile görüş alışverişinde bulunacak. Ama heyetin iktidardan indirilen Hürriyet ve Adalet Partisi ve cuntanın kapatmakla tehdit ettiği Müslüman Kardeşler'le görüşeceğine ilişkin herhangi bir belirti yok...

CHP'den ziyarete ilişkin yapılan açıklamada, ziyaretin, CHP'nin, Türkiye'nin bölgesel ve küresel plandaki itibar ve gücünü her alanda koruma, kollama ve pekiştirme girişimlerini sürdürme gayretleri çerçevesinde gerçekleştirileceği savunuldu.

Heyette bulunan Faruk Loğoğlu da 'hükümeti değil devleti tanıyoruz' diyerek kopma noktasına geldiğini iddia ettiği Mısır - Türkiye ilişkisine nefes aldırmak için ziyareti gerçekleştireceklerini söyledi.

Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, CHP'nin darbeci Sisi'yi ziyaret edebileceğini Analiz'inde böyle belirtmişti...

12:00
 // Maliki
Bunlar da ne Şeref kaldı nede haysiyet...
04 Eylül 2013 12:00
ZAVALLILAR
 // USTA
BUNLARIN YAPACAGI BUKADAR SISININ ELINI OPMEYE GIDERLER BIZ YAPAMADIK SIZ YAPTINIZ DIYE SISIDE KEMALIN ANLINDAN OPER SENIGI KEMEL SENIGIDI GENE NE PILAN YAPACAKSINZ HADI HAYIRLISI GIDISINIZ OLURDA GELISINIZ OMAZSA ADAM GIBI ADAMI ARA ???...
04 Eylül 2013 Çarşamba 10:01
İTHAL CUNTACI ARANIYOR
 // İTHAL DARBECİ
Bu Chp, postal yalaya yalaya, yalama oldu gerçekten. E malum ülke şartlarında yalanacak postal, pohpohlanacak diktatör kalmayınca, tek dostları Esed ve Sisi katilleri kaldı. Devam edin böyle. Suyunuz ısındı sizin. Sizi gidi diktatör sevdalıları sizi....
03 Eylül 2013 Salı 20:47
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler