YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP, HDP'ye kayan oyların peşinde
CHP, HDP'ye kayan oyların peşinde
19 Eylül 2015 11:39
7 Haziran seçimlerinde CHP'den HDP'ye kaydığı düşünülen oyların geri alınması için, CHP harekete geçti. CHP'nin milletvekili aday listelerinde HDP'ye giden oyların etkisi de görüldü.

7 Haziran seçimlerinde CHP'den HDP'ye kaydığı düşünülen oyların geri alınması için en önemli düzenleme İstanbul ve Ankara'da yapıldı.

ÖZTÜRK YILMAZ ARDAHAN 1. SIRADA

IŞİD'in kaçırdığı eski Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz'ın Ardahan, RTÜK üyesi Ali Öztunç'ın Kahramanmaraş, eğilim yoklamasından da çıkan işadamı Gürsel Erol'un Tunceli birinci sıraya konması başta olmak üzere bazı küçük illere bu çerçevede bakıldı.

ANKARA 1. BÖLGE'DE ALİ BALKIZ HAMLESİ

7 milletvekili çıkarılan Ankara 1. Bölge'de 8'inci sıraya Alevi Bektaşi Federasyonları Başkanı Ali Balkız konulurken, 9 milletvekili çıkarılan İstanbul 3. Bölge'de eski Alevi-Bektaşi Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Gümüş 11. sıraya yerleştirildi.

caresiz
 // mısafır
hdp barajı aşsin diye uğrastınız ucu sizlere dokundu bu millet sizi af etmez suyunuz ısındı ruyanızda bile iktidar göremesiniz akp yi yıkacaktınız kendinizi yıktınız millet akp le yola devam...
19 Eylül 2015 15:58
 // ali
Bir komşum var memleketi doğu illerinden birisi seksen öncesi devrimci olduğunu söylemesine rağmen oyunu son dört seçim öncesine kadar akp ye verirken oglunun iş bulmasından dolayı son seçime kadar chp ye verirken son seçimdeki rüzgardan dolayı birden hdp li oldu...
19 Eylül 2015 14:28
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler