YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP flamasının altında Biji Serok Apo sloganları
Bu yıl ilk kez Bakırköy'de kutlanan İstanbul'daki 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü etkinliği, PKK ile CHP kardeşliğine sahne oldu. PKK'lılar CHP flamaları altında "Biji Serok Apo" diye slogan attılar.
CHP flamasının altında Biji Serok Apo sloganları
02 Mayıs 2016 / 11:02 Güncelleme: 02 Mayıs 2016 / 11:09

Disk, KESK, TMMOB ve TTB önderliğinde 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla İstanbul'da düzenlenen kutlamalar, Bakırköy Halk Pazarı alanında yapıldı.

HDP'LİLERDEN CHP FLAMASININ ALTINDA 'BİJİ SEROK APO' SLOGANLARI

CHP ve HDP'li vekillerinde katıldığı etkinlikte 'Biji Serok Apo' sloganlarının atılması dikkatlerden kaçmadı. CHP ve HDP flamalarının yan yana sallandığı etkinlikte, çıkan olaylardan sonra birçok kişi gözaltına alındı.

Atatürk'ün partisi ne zamandan beri teröre destek verir oldu????
 // Muhafız
Pensilvanya'daki Fetö terör örgütü din kisvesiyle bu milletin anasını ağlatır,Chp'de Atatürkçülük kisvesiyle sinsice terör örgütüne destek verip bu milletin anasını ağlatır,ama sonuçta bunların ikiside bu TÜRK MİLLETİ'nin anasını ağlatmak için pusuya yatmış Tilki gibi beklerler.Ama çok şükür bu TÜRK MİLLETİ kimlerin hangi koyun postuna bürünmüş vatan haini olduğunu çok iyi anladı,bu vatan hainleri çok iyi bilsin ki bu millet kendisine ihanet edeni asla unutmaz ve zamanı gelince gereğini yapar...
02 Mayıs 2016 Pazartesi 18:59
 // Oktay
CHP KENDİNE YAKIŞANI YAPIYOR. YÜRÜÜ SENİ KİM TUTARR Cehenneme Hazırlama Partisi. ....
02 Mayıs 2016 17:38
yalanlarını sevsinler
 // muammer bekaroğlu
insanın aniden başına birşeygelmesi halinde aman allahım der bunlarda Atatürk,ü sevdiklerinden değil akıllarısıra atatürk,e sığınarak vatan hainlerine çanak tutuuyorlar ama özünde bunlarda hainleri en önde gidenleri...
02 Mayıs 2016 Pazartesi 11:46
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler