YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP: Fidan gelene kadar biz yokuz!
CHP: Fidan gelene kadar biz yokuz!
10 Haziran 2016 11:08
Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu’nun CHP’li üyeleri, MİT Müsteşarı Hakan Fidan gelinceye kadar toplantılara katılmama kararı aldı.

Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu’nun CHP’li üyeleri, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz komisyona gelip bilgi verinceye kadar toplantılara katılmama kararı aldı.

TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu’nun CHP’li üyeleri, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz komisyona gelip bilgi verinceye kadar toplantılara katılmama kararı aldı.

CHP TBMM Grup’tan yapılan açıklamada, TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu’nun CHP’li üyelerinin bugün komisyon toplantısını terk ettiği ifade edildi.

'HAKAN FİDAN GELENE KADAR YOKUZ'

CHP’li üyeler Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan ve Hatay Milletvekili Hilmi Yarayıcı’nın MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz komisyona gelip bilgi verinceye kadar toplantılara katılmama kararı aldığı belirtildi.

istiklal ve istikbal mücadelesi yapılan bir ülkede...
 // hursit dilaver
sayın fidan ve sayın EG Müdürü oraya gitmemeli.vereceği bilgiler aleyhlerinde kullanılabilir. FETOnün istihbarat ağının nasıl ABD,ingiltere ve israille bağlı olduğunu gördük.bunlar da başkanlarla yaptıkları özel ve milli güvenlik görüşmelerini mecliste gurup toplantısında naklen yayarlar.SADECE MHP NİN OLDUĞU BİR TOPLANTI YAPILABİLİR. digerlerinden allaha sığınırım.yoksa o bilgilerin nasıl kullanılacağını biliriz.zaten bilgi almak değil dertleri,bu iki müdürden tayyip beye çakmak....
10 Haziran 2016 Cuma 15:03
ingiliz ipi ile mi bekliyorlar.
 // hursit dilaver
hatırlayın bakalım.1978lerde ecevit karsta dolaşırken, sivil savunma silah depolarının başında bir MHPli arkadaşın olduğunu duyunca kan beynine sıçramıştı.malum o yıllarda bir de kars kalesine kızıl bayrak çekilmişti falan..devr-i saltanatlarında diyarbakır uçağında pasaport sorulurdu,ankaradan binildiğinde.. biz unutmadık.CHP MİT ve EGM yi ü istiyormuş. galiba ceplerinde DEVLET-İ FEHİMANE ve zamanın cumhuriyet gazetesinin kralı için BÜYÜK MİSAFİRİMİZE DÜN KAVUŞTUK dediği devletin ipi var....
10 Haziran 2016 Cuma 14:57
tam isabet
 // muammer bekaroğlu
şu komisyon üyelerinin ismini okuyunca yemin ederimki tüylerim diken diken oldu nedenmi,yahu bu adamlar sonradan değil anadadoğma hainler,inanın içimsen geleni söyliyeyim bunların eğer hdp den bir farkları varsa bende bir şey bilmiyorum,sırf mecliste terör çıkarmak için seçilmiş birçok chp li daha var allah bunları nasıl bilirse öyle yapsın bunlar tam anarşist...
10 Haziran 2016 Cuma 14:14
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler