YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP alay konusu oldu!
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin, ihtiyaç sahiplerine dağıttığı odun çuvalları alay konusu oldu.
CHP alay konusu oldu!
11 Ekim 2013 / 11:15 Güncelleme: 11 Ekim 2013 / 14:51

AK Partili belediyelerin ihtiyaç sahibi vatandaşlara yaptığı kömür ve makarna yardımı sık sık CHP'li seçmen tarafından eleştiri konusu oluyordu.

Belediyenin yaptığı yardımdan yararlananlar da 'makarnacı' olarak adlandırılıyordu.

Başbakan Erdoğan yaptığı hemen her açıklamada sosyal devlet vurgusu yaparak devletin vatandaşın ihtiyacını karşılaması gerektiğini belirtiyordu.

AK Partili belediyelerin yaptığı kömür ve makarna yardımının bir benzerini CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi yaptı. Belediyenin isminin de yazılı olduğu odun çuvalları, ihtiyaç sahiplerine iletilmek üzere depolara stoklandı.

Seçmen kitlesi ağırlıklı olarak CHP'li olan ve belediyeyi de bir CHP'linin yönettiği İzmir'de görüntülenen odun çuvalları, sosyal medyada da gerekli ilgiyi gördü. Kullanıcılar 'İzmir Büyükşehir Belediyesi Tayyip'in izinde' şeklinde yorum yaparken, 'İzmir de makarnacı olmuş' diyenler de vardı.

AİLE VE BÜST YARDIMI
 // DÜNYANIN EN GAYRİSİYASİ ADAMI
Hata etmiş belediyedir. Zavallı chp seçmenlerinin evinde büst varmı ki odun dağıtıyor. Belediyenin ivedi bir şekilde, hayati önem arz eden büst ve çelenk gibi malzemeleri muhtaç chp seçmenlerine dağıtması gerekiyor. Ayrıca, anayasa mahkemesi çadırı yardımı da, bonus puan olarak chp ye geri dönecektir. Önce heykel arkadaşlar, önce heykel!!!...
11 Ekim 2013 Cuma 19:54
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler