YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP adet türban dağıttı!
CHP adet türban dağıttı!
13 Mart 2013 15:15
Giresun'un Göreel ilçesinde CHP Görele Kadın Kolları tarafından ilçede bayan esnaflara, sokakta karşılaştıkları ve parkta bulunan bayanlara 2 bin adet türban dağıtıldı.

CHP Görele İlçe Başkanı Fikri Bilge önderliğinde İlçe Kadın Kolları Örgütü CHP’li kadınlar toplumdaki yanlış algılamaları ortadan kaldırmak amacıyla bayanlara tülbent dağıttı. CHP’li kadınların tülbent dağıtımına şaşırdığını belirten bir bayanın “Siz türbana karşıydınız, neden tülbent dağıtıyorsunuz?”sorusuna, CHP Kadın Kolları Başkanı Nurten Odabaş ise, “Toplumdaki yanlış algılamalara karşıyız” cevabını verdi.

Kadınların asla başörtüsüne karşı olmadıklarını vurgulayan CHP Kadın Kolları Başkanı Odabaş “Biz CHP olarak insanların kıyafetinden dolayı yargılanmasına karşıyız. Başörtüsüne asla karşı değiliz. Biz toplumdaki yanlış algılamalara karşıyız” diye konuştu.CHP’li kadınların gün boyu 2 binin üzerinde tülbent dağıttığı belirtildi.

 

İHA

16:16
 // Kenan Akkuş
Kendi himmete muhtaç bir dede, kime himmet ede?..,...
13 Mart 2013 16:16
Başörtüsü
 // süleyman gürler
siz(chp)başörtüsüne asla karşı değilsiniz;sadece mecliste başörtüsüne karşısınız,sadece kamusal alanda karşısınız.(bir de işin garabet kısmı da şu;komuda hizmet alan-veren meselesi.hizmet verensen durum farklı gene karşısınız.kapıcı temizlikçi iseniz problem yok.hizmet veren dahi olsanız sorun yok) sadece eğitim kurumlarında karşısınız. eee geriye neresi kaldı? hatta bir ara sokak ve caddelerde kamusal alan olmasını savunan ve dillendirenler de vardı.yani sokak ve caddelerde de yasaklanacaktı...
13 Mart 2013 13:55
İNŞALLAH DAVRANIŞLARINDA SAMİMİDİRLER
 // ASIM ASYALI
BUNDAN ÖNCEKİ BU KONUDAKİ CHP UYGULAMALARINI TOPLUM OLARAK ÇOK İYİ BİLİYORUZ. TAVIR VE UYGULAMALARI TÜRBAN VE BAŞ ÖRTÜSÜNE KARŞIDIR. EN AZINDAN TOPLUM CHP'Yİ BÖYLE BİLİR VE ALGILAR. ANCAK CHP BU YANLIŞINDAN DÖNÜYOR İSE BU DURUMA ŞAPKA ÇIKARIR VE ONAYLARIZ. AYRICA BU KONUDA TOPLUMDAKİ CHP UYGULAMALARI İLE OLUŞAN KAMPLAŞMADA GİDERİLMİŞ OLUR. ANCAK BU DURUMU CHP YÖNETİMİ VE GENEL BAŞKANLIĞININ DA BAŞÖRTÜSÜNE KARŞI OLMADIĞINI AÇIKLAMASI VE TOPLUMA DEKLARE ETMESİ GEREKİR....
13 Mart 2013 13:03
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler