YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cemil Çiçek'in bavulu olay çıkardı
Cemil Çiçek'in bavulu olay çıkardı
06 Ağustos 2013 02:56
2 haftalık tatilini geçirmek için tarifeli uçakla ailesiyle birlikte Balıkesir’in Edremit ilçesine gelen TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in kayıp bavulu havalimanında hareketli dakikalar yaşanmasına neden oldu.

Ankara’dan Bora Jet’in YB 340 sefer sayılı tarifeli uçağı ile Balıkesir - Koca Seyit Havalimanı’na gelen TBMM Başkanı Cemil Çiçek’i, Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, Edremit Kaymakam Vekili Burhaniye Kaymakamı Ali Uslanmaz tarafından karşılandı.

Uçak, yaklaşık yarım saat rötarlı bir şekilde havalimanına ulaştı. Eşi ile birlikte uçaktan inen Çiçek’e yöresel kıyafetli küçük bir kız çocuğu çiçek hediye etti. İlçeye bağlı Altınoluk beldesindeki yazlık evine geldiği ve 2 haftalık tatilini burada geçireceği öğrenilen Cemil Çiçek, aynı uçakta seyahat ettiği bazı yolcularla sohbet edip hatırlarını sordu. Çiçek ve eşi, daha sonra Balıkesir Valisi Ahmet Turhan’ın eşliğinde valilik makam aracıyla Altınoluk’a hareket etti.

Daha sonra, koruma polisleri, Çiçek’in bavullarından bir tanesinin olmadığını fark edince havalimanında dakikalarca bavul paniği yaşandı. Bir süre sonra görevliler tarafından yolcuların bavulları arasında bulunduğu öğrenilen küçük bavul, elden ele dolaştırılarak bir koruma aracına konulup Altınoluk’a götürüldü. Sabırsızlıkla bavulun bulunmasını bekleyen Kaymakam Ali Uslanmaz ve polis memurları bavulun bulunduğunu öğrenince rahat bir nefes aldı ve havalumanında hayat normale döndü.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler