YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem Uzan'dan CHP'ye 'taklitçi' tepkisi
Cem Uzan'dan CHP'ye 'taklitçi' tepkisi
02 Mayıs 2015 21:08
Cem Uzan'nın CHP'nin seçim kampanyasın 12 yıl önce Genç Parti'nin kampanyasının bir taklidi olarak görmesi üzerine 'Önce göbeklerinizi eritin, sonra bana benzeyin' tepkisi aldı

Dünyabülteni'nde yer alan habere göre, CHP'nin 7 Haziran seçimleri kampanyası için Cem Uzan'ın reklamcısıyla anlaşması, iki partinin kampanyalarında benzerliklere neden oldu.  Cem Uzan'ın Genç Partisi için 12 yıl önce reklam kampanyaları yürüten Ali Taran şu an CHP için çalışıyor.

1-032.png

Reklamcının aynı olması iki partinin kampanyalarının da benzerliğine yol açtı. 12 yıl önce Cem Uzan'ın giydiği yeleklerin aynısı bile şu an CHP'li yöneticiler için tasarlandı. Bu durum şu an firarda olan Cem Uzan'ın gözünden de kaçmadı.

Uzan, 12 yıl önce kendisi için tasarlanan tulumun aynısının şu an CHP'liler tarafından giyildiğini görünce Twitter üzerinden, "Benim 12 sene evvelki montlarımın aynısı. Yüzleri hiç kızarmıyor. Önce göbeğinizi eritin sonra bana benzemeye çalışın" diye tepki gösterdi.

Cem Uzan önceki günlerde de yine Ali Taran'ın CHP için yaptığı kampanyayı eleştirerek twitter'da şunları yazmıştı:

Ülkem için hayırlı olsun ancak kopyacı CHP Ali Taran'la da olsa, Fethullah Gülen desteği de olsa bu seçimlerde başarılı olamaz.

Hatırlarsanız ben de 2007 seçimlerinde İzmir'den aday olarak, “İzmir Başbakan çıkartacak.“ sloganı ile seçim kampanyası yaptım. Genç Parti, ilk kez girdiği 3 Kasım 2002 seçimlerinde yüzde 7 oranında oy almıştı.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler