YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çelik'ten 'kabine revizyonu' açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, kabine revizyonuna ilişkin açıklama yaptı. Çelik, 'Başbakan Erdoğan bu konuda çok ketum, Köşke liste gidip Sayın Cumhurbaşkanı onaylayıncaya kadar bir tek Allah'ın kulu bilmez.' dedi.
Çelik'ten 'kabine revizyonu' açıklaması
23 Ocak 2013 / 15:06 Güncelleme: 23 Ocak 2013 / 17:39

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, ''Eğer barış ve demokrasi kelimelerini partinizin adında bulunuyor kimseyi tehdit etmeyeceksiniz, efelenmeyeceksiniz, silahların gölgesinde siyaset yapmayacaksınız, terörü kutsamayacaksınız, terörü meşru görmeyeceksiniz, kan dökülmesini hiçbir şekilde meşru görmeyeceksiniz, demokratik değerler platformunda siyaset yapmaya devam edeceksiniz'' dedi.

Çelik, AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
 

Kabine revizyonu iddiaları-


Hüseyin Çelik, revizyon iddialarına ilişkin soruya ''Kulislerden sızan habere göre, yakınlarından alınan bilgilere göre, AK Parti Genel Merkezi'nde üst düzey bir yetkilinin bildirdiğine göre bunların hepsi hikayedir. Bugüne kadar hiç birisi tutmamıştır'' yanıtını verdi.

Başbakan Erdoğan'ın bu konuda çok ketum olduğunu vurgulayan Çelik, ''Köşke liste gidip Sayın Cumhurbaşkanı onaylayıncaya kadar bir tek Allah'ın kulu bilmez. Ben de Milli Eğitim Bakanı olduğumu televizyondan öğrenmiştim'' dedi. Çelik, ''kabine değişikliği olacak'' iddiaları sürdükçe de Başbakan Erdoğan'ın revizyonu geciktirebileceğini belirtti.

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler