YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Celal Doğan faturayı PKK'ya kesti
Celal Doğan faturayı PKK'ya kesti
04 Kasım 2015 11:29
HDP İstanbul milletvekilli Celal Doğan, HDP'nin yaşadığı oy kaybıyla ilgili, şiddet olaylarının faturasının HDP’ye kesildiğini belirtti. Doğan, "Hendekler, bombalar HDP'ye oy kaybettirdi" dedi.

CHP'den HDP'ye geçtikten sonra "Türk askerine kurşun sıkıldığı gün ben yokum" diyen ancak PKK'nın terör eylemlerini kınamayan Celal Doğan PKK'yı eleştirdi, "Hendekler, bombalar HDP'ye oy kaybettirdi" dedi.

ŞİDDETİN FATURASI BİZE KESİLDİ

Şiddet olaylarının faturasının HDP’ye kesildiğini belirten Doğan, "Bu konuda da başarılı oldular. PKK’nın saldırıları ve çatışmaların sebebi HDP olarak gösterildi. Bu doğru olmamasına rağmen kabul ettirmeye çalıştılar ve etkili oldular" dedi.

"HDP'NİN BARAJI AŞMASI BİR BAŞARIDIR"

Çok zor şartlarda seçim yapıldığını ve eşit bir seçimin yapılmadığını ifade eden Doğan, şöyle devam etti: "HDP, demokratik araçları kullanamadı. HDP’yi televizyonlara, gazetelere çıkartmadılar. HDP, devlet vermesi gereken mali kaynağı vermediği için mali kaynakları kullanamadı. Amaçlanan şey HDP’yi baraj altında bırakmaktı ama vatandaş bütün bunlara rağmen HDP’ye teveccüh gösterdi be barajı aşmasını sağladı. Bence barajı aşması dahi bir başarıdır."

sen de bunun icindesin
 // mustafa
yazıklar olsun ki antep kardeşlerim seni adam sanıp belediye Bşk seçmiştir. Asıl yüzün ortaya cikti...
04 Kasım 2015 17:33
Sizden başka herkes suçlu öyle mi
 // Boğaçhan
Fatura HDP ye kesilmeyecekti de kime kesilecekti? PKK lılara her türlü yardımı yapan, belediyeleri PKK lojistik depolarına çeviren HDP değil miydi? Milletle dalga geçme!...
04 Kasım 2015 Çarşamba 14:38
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler