YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çatı aday bir darbe de oradan yedi
Çatı aday bir darbe de oradan yedi
09 Temmuz 2014 07:29
Çatı aday İhsanoğlu'na bir veto da Antalya'dan geldi. CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök, "İhsanoğlu için yarım günlük bir program öngörülmüştü. Bunun mümkün olmadığını kendilerine ilettik" dedi.

Takvim'de yer alan habere göre, CHP ve MHP'nin Cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun bugün gerçekleştirilecek Antalya programına veto geldi. CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök, İhsanoğlu'nun bugün gerçekleşmesi beklenen Antalya programının ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı. CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın seçim bölgesi Antalya'da çok güçlü olan Devrim Kök, "İhsanoğlu için yarım günlük bir program öngörülmüştü. Bunun mümkün olmadığını kendilerine ilettik" dedi.

Vali ziyareti vardı

İhsanoğlu için Antalya'da saat 10.00'dan 17.00'ye kadar bir program öngörülmüştü. Saat 10.00'da Antalya Havalimanı'nda karşılanacak İhsanoğlu, önce Vali Sebahattin Öztürk'ü ziyaret edecek, ardından hızlandırılmış programla Antalya'nın iş dünyasıyla, ardından meslek odaları ve sonrasında sivil toplum örgütleriyle bir araya gelecekti.

Twitter sallandı

Bu arada fırsat bulabilirse bir şehir turu planlayan İhsanoğlu, saat 17.00'de ise kentten ayrılacaktı. Antalya programını CHP'nin dışında MHP'nin de kabul etmediği ortaya çıktı. Sosyal medyada büyük ilgi gören bu durum nedeniyle CHP ve MHP'ye tepki büyük oldu. En ilginç yorumlardan biri de dikkatlerden kaçmadı: Eylül'de tatile gel İhsanoğlu...

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler