YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Canlı yayında teröristlere 'vatan evladı' dedi
HDP'li Celal Doğan, öldürülen teröristlere sahip çıkarak ''Onların da bu vatanın evladı olduğunu unutmamak gerekir'' dedi.
Canlı yayında teröristlere 'vatan evladı' dedi
11 Şubat 2016 / 08:13 Güncelleme: 11 Şubat 2016 / 08:56

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu ve HDP İstanbul Milletvekili Celal Doğan, CNN Türk canlı yayınında Ahmet Hakan'ın konuğu oldu.

Terör olaylarının insanlara yaşattığı olumsuzlukların konuşulduğu programda, Ensarioğlu'nun açıklamalarına ek yapan Ahmet Hakan, şehit sayısını hatırlatarak ''Bugün 9 şehit var'' dedi. 

''TERÖRİSTLER DE BU VATANIN EVLADI''

HDP'li Celal Doğan ise, ''Genelkurmay'ın açıklamasına göre, 756 da gerilla öldü. Onların da bu vatanın evladı olduğunu unutmamak gerekir.'' dedi. 

diz boyu hainlik
 // kayı boyu
dili sürçmüş olmalı 756 hain demek istemiştir herhalde....
11 Şubat 2016 Perşembe 16:53
türkiyeyemalolursun adam olmazsan kaybolursun
 // Muammer
Allah insanı yeryüzünde enkutsal varlık olarak yarattı ama insan eğer kendini kımolduğunu bilmezse tepetaklak gider,yıllaca ülkede sevilen halka hizmet eden ve sevilen adam birçırpıda geçmişini silerek biravuç militan sevici olarak tarihegeçmeyi başarıyor işte buna nedenir zavallılık denir yaşayan halk arasında terörist olarak tarihe yazılır....
11 Şubat 2016 Perşembe 16:40
hainlere ölüm
 // sade vatandaş
Seni millet meclisinin önünde sallandırmak vardı. aldığın maaş zehir zıkkım olsun, dert olsun.teröriste gerilla diyen haindir.vatan evladı vatanına kurşun sıkarmı cahil adam. ...
11 Şubat 2016 Perşembe 16:39
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler