YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bush bizi anladı; muhalefet anlamıyor
Bush bizi anladı; muhalefet anlamıyor
Bush bizi anladı; muhalefet anlamıyor
09 Kasım 2007 / 14:39 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

AK Parti yeni sivil anayasa taslağını tartışmaya açmak için yeniden düğmeye bastı. Genel Merkez Kadın Kolları tarafından düzenlenen, Tam Demokrasi İçin El Ele başlıklı sempozyumun açılışında konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan önemli mesajlar verdi.


Partisinin kadın kolları tarafından düzenlenen sivil anayasa sempozyumunda konuşan Erdoğan, terör olaylarının artmasındaki sebebin, iktidarı durdurma ve yavaşlatma amacı taşıdığını söyledi ve bu oyun tutmayacaktır, biz bu kararlılığa sahip bir iktidarız dedi. Yıkıcı ve bölücü faaliyetlerde bulunan herkesin, Türkiye'nin düşmanı olduğunu belirten Başbakan, tutumlarından dolayı muhalefet partilerini de eleştirdi.


Erdoğan, Türkiye'de etnik kamplaşma varmış gibi gösterenler, bu ülkeye en büyük kötülüğü yapmaktadır. Bu ülkeye karşı yıkıcı emeller içinde olanlar, bu ülkenin en büyük düşmanıdır. Bunu sayın Bush anlıyor, buradakiler niye anlamıyor diye konuştu. Türkiye'nin yeni bir anayasaya ihtiyacı olduğuna da dikkat çeken Erdoğan, iç bütünlüğü bozulmuş mevcut anayasayı değiştirmeyi hedeflediklerini söyledi.
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler