YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Bunlar hazineden paramızı çaldılar"
"Bunlar hazineden paramızı çaldılar"
28 Mart 2014 17:57
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, "Bunlar Hazineden paramızı, sandıktan oyumuzu, çocuklarımızın sınavdan sorusunu çaldılar, 'seçimde ne çalacaklar' diye bekledim, Dombıra'yı çaldılar. Çaldıklarını da çalmışlar" dedi.

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu Belediye Başkan adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu ve partililerle Belediye Meydanı'ndan Hükümet Meydanı'na kadar sloganlar eşliğinde yürüyen İnce, burada halka hitap etti.

Ülke genelinde yoğun çalışma temposu içerisinde olduklarını belirten İnce, 30 Mart akşamında emeklerinin karşılığını alacaklarını söyledi.

30 Mart'ta Türkiye'yi ikiye böleceklerini savunan İnce, "Bir yanda haram parayla umreye gidenler, öbür yanda asgari ücretliler olacak. Bir yanda iş adamlarından 700 bin liralık saat alanlar, öbür yanda geçinemeyen emekliler olacak. 30 Mart'ta bir yanda 'Alo Fatih' güzeli, öbür yanda özgür basın olacak. 30 Mart'ta Türkiye'yi şöyle ikiye böleceğiz, bir yanda bakan evlatları, öbür yanda vatan evlatları olacak" diye konuştu.

"Bu, bir istiklal savaşıdır" diyen İnce, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sesinin kısıldığını hatırlattı.

İnce, sözlerini şöyle tamamladı:

"O kadar yalana, iftiraya ses mi  Kalır. Onun sakladığı villası, Üsküdar'da nerede  Kısıklı'da. Kısıklı'da villa olursa ses de gider, kısılır. 'Eski futbolcuyum' diyordu, beygire bindi, iki saniye duramadı. Öğretmen olarak not veriyorum, sıfır. Bunlar Hazineden paramızı, sandıktan oyumuzu, çocuklarımızın sınavdan sorusunu çaldılar, 'seçimde ne çalacaklar' diye bekledim, Dombıra'yı çaldılar. Çaldıklarını da çalmışlar."

 

AA

misafir
 // yeni günes dogacak
chp sizler tam vatan hayinleri sizlerin kanin tam bozulmüs onu icerek 2002 de bankalari kimler calidi utanmadan gine ayinin seyi yapmaya calisiyosunuz kafayi yediniz sizde seref diye bir sey vardin ama oda sizlerde yoktur millet uyandi artik avucun yalayin olurmu * ..........
29 Mart 2014 Cumartesi 01:09
Paramızı çalanlar Aslında Kimler.
 // Trabzonlu Hakkı
Ak partiyi halkın Parasını çalmakla suçlayan zavallı Siyasetçi sen bu Milleti hakikatten Aptal zannediyorsun öylemi. Bu Milleti asıl soyanlar Sizin Zihniyetinizdeki Siyasetçilerdir. Bunu Orta yaş Kuşağındaki Çoğu Vatandaş iyi bilir. Bizden Doğanlara yani Çocuklarımıza ve Gençlerimize belki yutturursunuz ama biz yutmayız. Umarım Sayımız Gençlerden daha çoktur. Çünkü Gençler Gerçekleri bilmiyor araştırmıyor. Araştırsalar Anne lerine baba larına sorsalar Sizin ne olduğunuzu öğrenecekler ama ?...
28 Mart 2014 Cuma 18:49
18:29
 // Gurbetçı
Siz halk partilıler hepiniz vatan hainısınız ve siz CHP lilere deyil koyun sizlere ancak 3 tane eşek teslim edilir. O eşeklere bile yazık olur çünkü onları bile güdemesınız pazar günü havanızı alırsınız...
28 Mart 2014 18:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler