YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bülent Arınç hükümetin başarısının sırrını açıkladı
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti hükümetlerinin ayakta kalma sırrını bereket olarak açıkladı.
Bülent Arınç hükümetin başarısının sırrını açıkladı
01 Şubat 2015 / 16:50 Güncelleme: 01 Şubat 2015 / 17:04

Arınç, “2 kere 2, 4 eder derler matematikte, sinerji olursa 5 eder. Buna da laik tabiriyle sinerji, dini tabiriyle bereket denir. Sadaka vereceksiniz, bereket bulacaksınız. Dua alacaksınız, bereket bulacaksınız. 3 yapacaksınız 5 bulacaksınız. Biz hükümette de bu bereketle ayakta duruyoruz” dedi. 

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde Tarihi Rum Mehmet Paşa Bedesteni Çok Amaçlı Salonu ve Nikah Salonu’nun açılışına katıldı. Açılışa Arınç’ın yanı sıra Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, AK Parti Manisa Milletvekilleri Recai Berber, Uğur Aydemir, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Birkaç hafta önce Cenevre’ye ziyarete gittiğini anlatan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Cenevre çevresindeki bölgelere gittim. Orada tarihi kimliğin nasıl yaşadığını, yaşatıldığını ve nasıl keyifle ziyaret edildiğini gördüm. İstedik ki bizde bu bölgede böyle bir şey meydana getirelim. Manisa’ya ziyarete gelecek olan bir kişi nereleri görmeli ? Herhalde ilk göreceği yerlerden birisi de Bedesten ve çevresi olmalıdır. Bu bölgede yapılacak bir cazibe merkeziyle eski Manisa yaşantısını örnekleriyle gösterilebilir.” dedi.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler