YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bülent Arınç: Beni tehdit ettiler!
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Başbakanımız haklı çıktı. Mesele dershane değilmiş, aynı Gezi'deki gibi 3-5 ağaç meselesi değil, başka bir şeymiş" dedi.
Bülent Arınç: Beni tehdit ettiler!
02 Mart 2014 / 22:17 Güncelleme: 02 Mart 2014 / 23:04

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Dershaneler üzerinden beni, hükümetimi tehdit ettiler. 'Şunları ortaya çıkarırız, bunların hazırlığını yaptık, bunları piyasaya süreriz'. Ben de 'Onların restine, blofüne karşı restini gördüm' dedi.

'Elinizde ne varsa çıkarın, ne yapacaksanız yapın. Ben sözümden dönmem. Demek ki sonunda bu alçaklığı da yapacak mıydınız?' diye onlara söyledim, dedim. Önce inanamadı ama ben dershane konusundan sonra her şeyin bittiğini ve olumlu noktaya evrildiğini düşünürken bombalar patlamaya başladı. Demek ki Tayyip Bey, Başbakanımız haklı çıktı. Mesele dershane değilmiş, aynı Gezi'deki gibi 3-5 ağaç meselesi değil, başka bir şeymiş" diye konuştu.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 17 Aralık operasyonuna ilişkin, "Başbakanımızın yaşadığı ve bizim de şahit olduğumuz olaylardan yola çıkarak diyeyim ki, eğer bunlara karşı Hakimler ve Savcılar Kurulu'nda bir şey yapılmamış olsaydı, emniyette bir şey yapılmamış, idarede bir şey yapılmamış olsaydı, bugün Türkiye, tam bir kaosun içinde kalırdı. Ortada ne hükümet ne parlamento kalırdı. O, hedefine ulaşsaydı hükümetle birlikte Türkiye'yi çökertecek bir operasyondu" dedi.

AA

23:32
 // GÜNAYDIN
Anlaşılan yeni yeni aklın başına geliyor. Düne kadar sizden aşırı derecede şüpheleniyordum. İlk defa bu kadar net konuşmanını olumlu, fakat yetersiz buluyorum....
02 Mart 2014 23:32
Şakird iseler
 // sadık
Onlar şakird ise Nurlara talebe iseler siyaseti bırakmalı, istikametleri için dua etmeli, Üstad'ın nazarında anarşist olmaktan kurtulmalılar.....
02 Mart 2014 Pazar 23:09
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler