YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu soru Bahçeli'yi kızdırdı
"Meclis Başkanı adayı olarak için İhsanoğlu’nun veya Meral Akşener’in adı söyleniyor?" şeklindeki soruya sert tepki gösteren Devlet Bahçeli, "Sanırım Akşener kaybetti" dedi.
Bu soru Bahçeli'yi kızdırdı
12 Haziran 2015 / 07:08 Güncelleme: 12 Haziran 2015 / 11:48

MHP Lideri Devlet Bahçeli Meclis Başkanlığı seçimiyle ilgili şöyle konuştu:

Meclis Başkanlığı için bizim çok tasvip ettiğimiz bir şahıs olursa buna tavrımız farklı olur. Böyle bir kişi olmadığı takdirde diğer partilerin çıkarttığı adaylar yerine kendi adayımızı çıkartırız, oylamaya öyle gireriz. O Twitter’daki isimler şansını kaybedenlerdir. 

b1-002.jpg

(Meral Akşener’in ismi geçiyor ama...sorusu üzerine) Öyle şey olmaz. Ben bu kadar net ifade ediyorum. MHP’de baştan sona he p Meral Akşener, Meral Akşener vardır demek edepsizliktir, partiye hakarettir. Şimdi 53’tük 80 olduk. Kim bilir içlerinde ne cevherler var. Zannediyorum başkanvekilliğini de kaybetti.

bu kaybetmenin nedeni...
 // atiker
kaset varmı yokmu doğrumu yalanmı gelgitlerinin doğal bir sonucu olsa gerek bahçeli artık paralel oparasyonlardan bu şer yapıdan bayağı tırsıyor işte paralel yapının türkiyeye verdiği güvensizlik ve insanların şüphe ile yaşama kaygıları zalimler her tarafı fitneye boğdular insanların arasında güvensiklik duygusunu yaydılar....
12 Haziran 2015 Cuma 09:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler