YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Bu seçim tarihi bir seçim"
"Bu seçim tarihi bir seçim"
28 Mart 2014 09:26
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Her seçim önemlidir. Ancak bu yerel seçimlerin önemi daha büyüktür. Çünkü bu seçim tarihi bir seçimdir" dedi.

Partisinin Ceyhan ilçesindeki mitinginde halka hitap eden Kamalak, yerel seçimlere günler kaldığını ve bu seçimlerin öneminin daha büyük olduğunu söyledi.

Yapılacak seçimin tarihi bir seçim olduğunu ifade eden Kamalak, "Her seçim önemlidir. Ancak bu yerel seçimlerin önemi daha büyüktür. Çünkü bu seçim tarihi bir seçimdir. Bu seçimde sadece belediye başkanını ve belediye meclis üyesini seçmiş olmayacaksınız.

Fakat aynı zamanda bunlardan daha önemli olarak Türkiye'nin yönünü geleceğini de belirlemiş olacaksınız. Sorun şu kısacası: Türkiye islam alemine öncü mü olmalı, yoksa küresel emperyalizmin, Batılıların kapısında 55 yıldan beri olduğu gibi 'hazır ol'da mı durmalıdır  Daha açık bir ifadeyle: Sizce Türkiye İslam Birliğini mi kurmalı yoksa haçlı birliğine mi girmelidir " diye konuştu.

Türkiye'de en pahalı suyu Ceyhan ilçesi içtiğini savunan Kamalak sözlerine şöyle devam etti;

"Söz, biz gelince Adana ve Ceyhan da suyun fiyatını yarı yarıya indireceğiz. Çiftçi kardeşlerimizin sıkıntılarını elbette iyi biliyoruz. Bizim mavi mazot projemiz vardır. Sesimizi duyurmuyorlar ayrı bir konu. Çiftçimiz için mazotu en ucuz fiyata indirip, mazotun üzerindeki vergiyi kaldıracağız. Çiftçi bugün emeğinin karşılığını alamıyor biliyoruz. Gübre fiyatları alabildiğine gidiyor. Çiftçi alın terini değerlendiremiyor.İnşallah çiftçimize, emeklimize, işçimize, memurumuzave insan haysiyetine yaraşır bir gelir sağlamayı taahhüt ediyoruz. Belediyecilikte hizmet diyorsanız o bizim işimizdir. İktidar ağlama yeri değildir, çözüm yeridir."

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler