YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bozdağ: "Bu kirli oyun..."
Bozdağ: "Bu kirli oyun..."
20 Aralık 2013 12:59
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ,"Bu kirli oyun, operasyon ve tuzaklar, milletimizle aramızdaki gönül bağını koparıp mahalli seçimler ile cumhurbaşkanı seçimini etkilemek içindir" ifadesini kullandı.

Bozdağ, Twitter'daki hesabından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti'nin ve AP Parti Hükümetinin her daim alnı ak ve başının dik olduğunu, bugüne kadarki gibi bundan sonra da bu şekilde yoluna devam edeceğini belirten Bozdağ, "Biz nice siyaset mühendisliklerini, nice tuzakları ve nice oyunları boza boza bugünlere geldik" değerlendirmesini yaptı.

Bozdağ, bundan sonra da her türlü siyaset mühendisliği ile her türlü oyun, tuzak ve operasyonu boza boza yollarına devam edeceklerini vurgulan Bozdoğ, takipçileriyle şunları paşlaştı:

"Biz gazete manşetleriyle ve kirli itifaklarla, içerde ve dışardaki güç odaklarıyla iktidara gelmedik. Manşetlere, her tür kirli ittifak ve operasyona rağmen Allahımızın yardımı ve milletimizin desteği ile iktidara ve bugünlere geldik. Bizim yegane güç kaynağımız milletimizin samimi destek ve duası ile Cenab-ı Hakk'ın yardımıdır. Hep halkın ve Hakk'ın yanında olduk ve yine halkın duası ve desteği, yüce Allah'ın yardımıyla yollumuza devam edeceğiz.

Bu kirli oyun, operasyon ve tuzaklar, milletimizle aramızdaki gönül bağını koparıp mahalli seçimler ile cumhurbaşkanı seçimini etkilemek içindir. Bu kirli oyunun senarist, oyuncu, yönetmenve figüranları; aziz milletimizin oyun, tuzak ve operasyon bozma ustalığını bir kez daha göreceklerdir. Bütün seçimler, milletimizin başöğretmen edasıyla verdiği derslerle doludur. Milletimiz, anlama zorluğu çekenlere ders tekrarında da mahirdir."

 

AA

14:53
 // A. S.
Allahın yardımı olmasaydı erdogan onbir yıldır bu yerlere gelemezdi bu kadar zorlukları aştı hepsi Allahın yardımıyla oldu yanında Onun destegi olduktan sonra gerisi teferruattır. Kim kiminle barışırsa barişsın işbirligi yapsın ne kadar hükümete millete tuzaklar kurarsa kursun inanıyorumki hepsini O buşa çıkaracaktır....
20 Aralık 2013 14:53
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler