YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bozdağ, Aygün'ün tehdidine ne cevap verdi?
Bozdağ, Aygün'ün tehdidine ne cevap verdi?
20 Ağustos 2013 14:03
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, CHP milletvekili Hüseyin Aygün'ün Twitter'da kendisi hakkında ‘Sonun iyi olmaz' şeklinde yazdığını belirterek, "Acaba bana nasıl bir son biçmiş açıklaması lazım" dedi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Hacıbektaş ilçesinde kendisine yönelik yumruklu saldırıya ilişkin yargılama sürecinin devam ettiğini söyledi.

Bozdağ, "Olayda örgüt bağı var mı, olay organize mi araştırılmalı" diye konuştu.

Bozdağ sözlerini şöyle sürdürdü:

 "CHP'nin milletvekillerinden bir tanesi dağdaki teröristleri öven, onlara muhabbetini belli eden bir tanesi şimdi beni tehdit eden tweet atıyor. 'Sonun iyi olmaz' diyor. Bizim sonumuzun ne olacağını Sayın Hüseyin Aygün'ün açıklaması lazım. Sonun iyi olmaz diyorsa o zaman sayın genel başkanın da açıklaması lazım. Acaba Hüseyin Aygün bana nasıl bir son biçmiş veya onun sevdiği arkadaşları nasıl bir son biçmiş bunu Türkiye kamuoyuna açıklaması lazım. Ben de merakla bekliyorum. Nasıl bir son bizim için planlamış, o planını açıklarsa çok memnun oluruz. Yani bir milletvekili, parlamentoda olan arkadaşını, hükümette olan bir bakanı, bırakın bu sıfatları taşımayı herhangi bir insanı tehdit edebilir mi? Ama CHP'nin milletvekilleri, açık aleni hesaplar üzerinden bakanları tehdit ediyorlar. O nedenle ben milletimizin bu zihniyeti, bu hastalıklı anlayışı çok iyi takip etmelerini çok iyi değerlendirmelerini istiyorum ve bunları milletimize havale ediyorum"

Etiketler:
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler