YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Böyle bir hesabın içinde olduğumuzu hissetmek bizi rencide eder"
"Böyle bir hesabın içinde olduğumuzu hissetmek bizi rencide eder"
"Böyle bir hesabın içinde olduğumuzu hissetmek bizi rencide eder"
25 Mart 2009 / 10:58 Güncelleme: 25 Mart 2009 / 00:00

Kanal B Televizyonunda yayınlanan skandal görüntüler nedeniyle gözlerin üzerine çevrildiği Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş açıklama yaptı.


Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Kanal B'deki skandal konuşmayı, "Bizim için çok kötü, çok acı bir şey bu." sözleriyle değerlendirdi.


Birilerinin gizli planlarında bir dahlinin olmadığını kaydeden Kurtulmuş, siyaset yaptıklarını, bu yüzden görüşlerini açıklamak için her imkanı değerlendirmesinin normal olduğunu belirtti.


Kurtulmuş, şu görüşü dile getirdi:


"Ben başkalarından gizli, kendi birtakım çıkarları, hesapları için televizyona çıkarttığını bilebilecek durumda değilim. Ben sözümü her kanalda her yerde söylerim. O kanalda da aynı şeyleri söyledim, bir başka kanalda da aynı şeyleri söyledim. Dolayısıyla ben söylediğim her sözün sonuna kadar arkasındayım. Seçime az bir zaman kala bütün kanallarda sözlerimin yer almasını isterim. Dolayısıyla böyle bir imkan verilmesinin arkasında bir hesap olup olmadığını bilmem mümkün değil. Böyle bir hesabın olduğunu hissetmek bile bizi rencide eder. Çok ciddi bir şekilde rencide eder. Bizim görüşlerimiz çok net, çok açık. Her yerde söylüyoruz. O kanalda başka, diğer kanalda başka konuşsam eyvallah. Ben İsrail televizyonuna da konuşsam, Suudi Arabistan televizyonuna da konuşsam, İran televizyonuna da konuşsam aynı şeyi söylerim."


Kanal B’nin Ak Parti’ye karşı SP oyunu! İZLE

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler