YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Borcunu vermedi millete akıl verdi
Kiraladığı otobüsün parasını ödemeyen Nazlıaka, parti binası önünde protesto edildi.
Borcunu vermedi millete akıl verdi
26 Mart 2015 / 09:43 Güncelleme: 26 Mart 2015 / 10:05

Bülent Arınç ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasındaki tartışmayı fırsat bilen CHP'li Aylin Nazlıaka gerilime dahil oldu. Sabah saatlerinde, "Yolsuzluk Gökçek'in fıtratında var" açıklaması yapan Nazlıaka, öğle saatlerinde bir otobüs sahibi tarafından parti genel merkezi önünde protesto edildi.

Parasını alamadığı için eylem yapan Kurtuluş Kara, otobüsünün 15 gün için 7 bin 500 liraya kiralandığını ancak Nazlıaka'nın borcunu ödemediğini söyledi. Otobüsün üzerine Aylin Nazlıaka için giydirme tabir edilen reklamın yapıştırıldığını ve ses düzeneği kurulduğunu anlatan Kara, "Aylin Nazlıaka bedava bir otobüs bulduğu ve bunun için hazırlanan otobüsten vazgeçtiğini duyduk" dedi.

Otobüsteki Nazlıaka reklamının bir bölümünü eliyle yırtan Kara, Kemal Kılıçdaroğlu'ndan da yardımcı olmasını istedi. Kara, alacağını temin edemezse yasal yollara başvuracağını söyledi.

Borcunu vermedi millete akıl verdi

//
 // kerem
konuşması görüntüsü hiç güven vermiyor bu kadının bana...
26 Mart 2015 Perşembe 10:30
arsızlar
 // vay be
bunlar bu tarz olaylardan ne etkilenir ne de utanır, yüzleri yrtılmış bu chp lilerin, işleri güçleri iftira atmak..........
26 Mart 2015 Perşembe 10:13
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler