YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bölükbaşı: Hayal ürünü
MHP Genel Başkan Yardımcısı Bölükbaşı, Erdoğan'ın MHP'siz bir meclis peşinde koştuğunu; ancak bunun bir hayal olduğunu söyledi.
Bölükbaşı: Hayal ürünü
08 Ocak 2011 / 23:05 Güncelleme: 08 Ocak 2011 / 23:46

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Deniz Bölükbaşı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın MHP'siz bir meclis peşinde koştuğunu; ancak bunun bir hayal olduğunu söyledi.

MHP Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı için Denizli'ye gelen Bölükbaşı, Pamukkale PAM Otel'de gazetecilerin gündemle ilgili sorularını cevaplandırdı.

2011 yılının "AK Parti'den kurtuluş yılı" olacağını ileri süren Bölükbaşı, "MHP'nin bazı anketlerde baraj altında kalabileceği şeklindeki bir değerlendirmelere katılmadığını belirterek, bunun Başbakan Erdoğan'ın hayali olduğunu iddia etti.

Bölükbaşı, "Sayın Başbakan'ın MHP'siz bir meclis peşinde koştuğu bir vakadır. MHP'nin meclis dışında kalmasını iki nedenle istiyor. Birincisi MHP'nin olduğu bir mecliste Türkiye'yi etnik temelde ayrıştırarak bir çatışma ve bölünme ortamına sokacak PKK açılımını hayata geçiremez. Kaç milletvekili olursa olsun. İkincisi MHP'nin iktidara geldiği zaman kendisinden yolsuzlukların ve PKK açılımının hesabını soracağını biliyor. Bunun için MHP'nin nasıl önünü keserim. Başbakan'ın birinci önceliğidir. Bir MHP kâbusu yaşamaktadır. Tabi hayal etmek vergisi, stopajı olmayan sıfır maliyetli bir zihin egzersizidir. Aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş." diye konuştu.

Bölükbaşı, açıklamasının ardından MHP Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan ve MHP Denizli İl Başkanı Zafer Kaplan'la birlikte basın kapalı devam eden istişare toplantısına katıldı. CİHAN
 

kimse devletin üstünde partizan olamaz...
 // ibrahim çelikoğlu
Parti vesiledir.Devletin anayasasını en iyi ben uygularım,ekenomiyi eniyi ben yönetir geliştiririm"le yola çıkılır.Kimse bunların üstünde partizanlık yapamaz.Yapmaya kalkışırsa;Diktatörlüktür.Kaldıki MHP,PKK'yı bile istismar eder bir biçimde davranırsa ve seçmen farkına varır uyanırsa;Silinir......
09 Ocak 2011 10:57
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler